Proiect GAZ METAN MEDIASDragi tineri ai municipiului Medias Daca sunteti suporter al echipei care ne reprezinta in liga 1 de fotbal,va asteptam sa participati la lansarea unui proiect numit ''RESPECT GAZ METAN''. Scopul acestui proiect , este de a organiza o galerie a elevilor din Medias si imprejurimi . Noi , comitetul de initiativa , dorim sa construim o noua stare de spirit in jurul echipei noastre si sa demonstram ce inseamna sa fi un suporter adevarat . Dorim sa transformam meciurile echipei noastre favorite intr-un spectacol sportiv. Suntem impotriva actelor de huliganism si a trivialitatilor scandate pe stadioane. Daca sunteti tineri ca noi , daca ganditi ca noi , daca simtiti ca noi , nu ezitati sa ne contactati la adresa de e-mail forza_gaz_metan@yahoo.com VA RESPECTAM SI VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE Grupul de inintiativa

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.