Atac dur la Tudor


Mediaşul a sărit la gâtul lui Alexandru Tudor după eşecul de pe teren propriu cu Oţelul. "E a patra oară când ne arbitrează Todor în această ediţie de campionat, am văzut şi azi că e un foarte bun arbitru pentru oaspeţi. L-am vrea şi noi la cel puţin două meciuri în deplasare. Am fost "îngălbeniţi" cu Oţelul", a atacat Pustai.
Acesta a dat vina şi pe problemele de lot pe care le-a avut şi a dat de înţeles că unii jucători îşi vor pierde statutul de titulari. "A fost greu şi deoarece ne-au lipsit Silvăşan şi Munteanu. Am sperat în revenirea lui Eric, dar nu a fost chiar aşa. Din păcate, nici Todea sau Kubala nu sunt într-o formă foarte bună. Voi face schimbări în următoarele meciuri, unii vor fi rezerve în deplasările de la Dinamo şi Urziceni", a mai spus Pustai.

6 comentarii:

 1. se pare ca echipa noastra nu poate mai mult ..... decat codas la oras >>> mai bine fruntas la sat asa ca gazule lasa Liga I si retrogradeaza in Liga a II a unde poti fi fruntasa fara sa ai emotii ca te fugaresc toti

  RăspundețiȘtergere
 2. Anonimule....pagubos mai esti.
  Echipa noastra e in picaj,ne mai freacă si arbitri....trebuie sa ne cam adunam...urmeaza meciuri grele,FORZA GAZU.

  RăspundețiȘtergere
 3. Ce mai e de spus dupa un asemenea meci va intreb?Tragic nu e faptul in sine ca am pierdut ci modul cum am facut-o!Jucatorii au dat dovada de o nesimtire crasa in teren fara vlaga,fara nerv,dorinta,ambitie.La felul cum jucam acum ne ducem incet si sigur in B oricine ne poate bate.Sa vii sa gasesti scuze in arbitraj dupa un meci ca asta e penibil, mai bine ar face ceva Pustai ca sintem praf.In puza camp.ne spunea ca nu avem nevoie de intariri acum sa se descurce cu ce are si sa ne lase cu scuzele astea de 2lei.

  RăspundețiȘtergere
 4. In acest retur am jucat tot cu un atacant ... avem doar 2 goluri marcate in acest retur ! Cigan si Gallanis nu prea i baga in teren . Din cate am vazut Cigan are ceva calitati,dar de Gallanis nu stiu ce sa zic ptr ca inca nu l-am vazut cum joaca , la bagat doar cateva minute cu cfr . atat ! Aseara Pustai in loc sa mizeze pe atac , el baga fundasi in teren ca sa pastreze scoru ..nu trenuia vandut Bud , trebuia pastrat si in acest retur

  RăspundețiȘtergere
 5. DEGEABA ATACAM ABITRUL TUDOR.PRACTIC AR TREBUI SA-I MULTUMIM CA NU L-A DAT AFARA PE AKAKI CARE ARE UNELE INTERVENTII.....DE ITI STA MINTEA-N LOC! PROBLEMA , ASA CUM SPUNEA SI ANTEVRB.,ESTE LEGATA DE ATITUDINEA SI DEVOTAMENTUL UNOR JUCATORI. PE UNII NICI CA-I INTERESEAZA DE CE SE INTAMPLA CU ECHIPA NOASTRA, SI MA REFER IN SPECIAL LA JUCATORII STRAINI,INCLUSIV DE URBEA NOASTRA. DACA NE UITAM LA CEI CARE TRUDESC PE TEREN :HOBAN,BUZEAN,ZAHA,PARVULESCU,LAZAR,DUDITA ,SUNT UNII DINTRE CEI CARE AU DUS ECHIPA SPRE LIGA 1, PE CAND "MERCENARII" SE VEDE CLAR CA NU AU TRAGERE CHIAR DELOC PENTRU ECHIPA SI CLUBUL NOSTRU!!!! JOACA UN FOTBAL "DE CARTIER", LA INTAMPLARE, FARA REGULI SI VIZIUNI, ASA DUPA "URECHE". NU SE POATE ASA CEVA, IAR ACU' ESTE GRAU SI TARZIU SA MAI POATA REVENI ECHIPA LA RENUMELE DE "ECHIPA DE EXCEPTIE" FIINDCA CEILALTI "NE-AU CITIT", DIN PACATE, SI VAD CA NU NE PUTEM REVENI.......ASA CUM AM VAZUT LA TV RELUAREA MECIULUI, COMENTATORUL SPUNEA DE ACEL NOROC CU ARGESUL CA AU FOST RETROGRADATI CA ASA AM RAMAS IN PRIMA LIGA, DECI NU MERITUL ECHIPEI, ATENTIE! SI ASTA UITE CA IASA LA SUPRAFATA ARATAND CA TOTUSI TREBUIE SA JUCAM SI CU INIMA SI CU BUNUL SIMT, CEEA CE UNII JUCATORI STRAINI NU AU NOTIUNEA ASTA. KIT CA POATE SE SUPARA D-NUL HOROBA PENTRU CEEA CE AM POSTAT(STIIND CA MULTI JUCATORI IA ADUS FIISU' , JUCATORI CARE TREBUIE SA JOACE, NU?), DAR TREBUIE SA INTELEAGA CA MECIUL SE CASTIGA MAI MULT DE 50% IN TEREN!!!

  RăspundețiȘtergere
 6. Fratilor,îi adevărat ca nu mai prea jucăm nimic,în iarnă nu sau adus jucători,a plecat Bud,sa accidentat Markovici,şi nu sa adus nimic,conducerea de kkt la vrut pe Dulcea,dar doar gratis,pai ei lau dat gratis pe Bud?,plus că încep să ne fhuthă si arbitrii.....FORZA GAZU

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.