Liga a IV–a Programul turului ediţiei 2011/2012

Etapa I, 30 august - 3 septembrie 2011
Marţi, 30 august, ora 17.00
FC Interstar Sibiu - Unirea Ocna Sibiului
Joi, 1 septembrie, ora 19.00
CSU Voinţa II Sibiu - Sparta Mediaş
Sâmbătă, 3 septembrie, ora 11.00
FC Tălmaciu - Sevişul Şelimbăr
Amicii Copşa Mică - ASA Sibiu
Progresul Terezian - FC Avrig
CS Agnita stă.

Etapa a II-a, 7-10 septembrie
Miercuri, 7 septembrie, ora 17.00
Progresul Terezian - FC Interstar Sibiu
FC Tălmaciu - CSU Voinţa II Sibiu
Sâmbătă, 10 septembrie, ora 11.00
Sevişul Şelimbăr - Unirea Ocna Sibiului
CS Agnita - FC Avrig
Sparta Mediaş - ASA Sibiu
Amicii Copşa Mică stă.

Etapa a III-a, 14-17 septembrie
Miercuri, 14 septembrie, ora 17.00
FC Interstar Sibiu - CS Agnita
Joi, 15 septembrie, ora 17.00
CSU Vointa - Sevişul Şelimbăr
Sâmbătă, 17 septembrie, ora 11.00
ASA Sibiu - FC Tălmaciu
FC Avrig - Amicii Copşa Mică
Unirea Ocna Sibiului - Progresul Terezian
Sparta Mediaş stă.

Etapa a IV-a, 21-24 septembrie
Miercuri, 21 septembrie, ora 17.00
Amicii Copşa Mică - FC Interstar Sibiu
Joi, 22 septembrie, ora 17.00
CSU Voinţa II Sibiu - ASA Sibiu
Sâmbătă, 24 septembrie, ora 11.00
Sevişul Şelimbăr - Progresul Terezian
CS Agnita - Unirea Ocna Sibiului
Sparta Mediaş - FC Avrig
FC Tălmaciu stă.

Etapa a V-a, 28 septembrie - 1 octombrie
Miercuri, 28 septembrie, ora 17.00
FC Interstar Sibiu - Sparta Mediaş
Sâmbătă, 1 octombrie, ora 11.00
ASA Sibiu - Sevişul Şelimbăr
FC Avrig - FC Tălmaciu
Unirea Ocna Sibiului - Amicii Copşa Mică
Progresul Terezian - CS Agnita
CSU Voinţa II Sibiu stă.

Etapa a VI-a, 5-8 octombrie
Miercuri, 5 octombrie, ora 16.00
FC Tălmaciu - FC Interstar Sibiu
Joi, 6 octombrie, ora 16.00
CSU Voinţa II Sibiu - FC Avrig
Sâmbătă, 8 octombrie, ora 11.00
Sevişul Şelimbăr - CS Agnita
Amicii Copşa Mică - Progresul Terezian
Sparta Mediaş - Unirea Ocna Sibiului
ASA Sibiu stă.

Etapa a VII-a, 12-15 octombrie
Miercuri, 12 octombrie, ora 16.00
FC Interstar Sibiu - CSU Voinţa II Sibiu
Sâmbătă, 15 octombrie, ora 11.00
FC Avrig - ASA Sibiu
Unirea Ocna Sibiului - FC Tălmaciu
Progresul Terezian - Sparta Mediaş
CS Agnita - Amicii Copşa Mică
Sevişul Şelimbăr stă.

Etapa a VIII-a, 19-22 octombrie
Miercuri, 19 octombrie, ora 16.00
ASA Sibiu - FC Interstar Sibiu
Joi, 20 octombrie, ora 16.00
CSU Voinţa II Sibiu - Unirea Ocna Sibiului
Sâmbătă, 22 octombrie, ora 11.00
Sevişul Şelimbăr - Amicii Copşa Mică
Sparta Mediaş - CS Agnita
FC Tălmaciu - Progresul Terezian
FC Avrig stă.

Etapa a IX-a, 27-29 octombrie
Joi, 27 octombrie, ora 16.00
Progresul Terezian - CSU Voinţa II Sibiu.
Sâmbătă, 29 august, ora 11.00
FC Avrig - Sevişul Şelimbăr
Unirea Ocna Sibiului - ASA Sibiu
CS Agnita - FC Tălmaciu
Amicii Copşa Mică - Sparta Mediaş
FC Interstar Sibiu stă.

Etapa a X-a, 2-5 noiembrie
Miercuri, 2 noiembrie, ora 15.00
FC Avrig - FC Interstar Sibiu
Joi, 3 noiembrie, ora 15.00
CSU Voinţa II Sibiu - CS Agnita
Sâmbătă, 5 noiembrie, ora 11.00
Sevişul Şelimbăr - Sparta Mediaş
FC Tălmaciu - Amicii Copşa Mică
A S A.Sibiu - Progresul Terezian
Unirea Ocna Sibiului stă.

Etapa a XI-a, 9-12 noiembrie
Miercuri, 9 noiembrie, ora 15.00
FC Interstar - Sevişul Şelimbăr
Joi, 10 noiembrie, ora 15.00
Amicii Copşa Mică - CSU Voinţa II Sibiu
Sâmbătă, 12 noiembrie, ora 11.00
Unirea Ocna Sibiului - FC Avrig
CS Agnita - ASA Sibiu
Sparta Mediaş - FC Tălmaciu
Progresul Terezian stă.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.

Pages