Semneaza Petitia pentru ca Horoba sa plece

Noi, atat,adevaratii Medieseni si Lupi Negri,cat si iubitori din toata tara,ai fotbalului curat si cinstit,cerem ca d-l Ioan Horoba,sa-si prezinte demisia urgent,pentru dezastrul spre care se indreapta clubul Gaz Metan Medias,pentru distrugera spiritului de suporter si Lup Negru,cat si pentru lipsa de respect a orasului Medias.
Vrem ca clubul nostru , echipa noastra , sa fie o organizatie libera , nu s-a fim tinuti prizonieri de catre o persoana care a venit de la Bistrita sa isi bata joc de jucatorii nostrii .

DUTE SI LASA-NE !

19 comentarii:

 1. Nu pot sa zic decat :))))))

  RăspundețiȘtergere
 2. drum bun spre bistrita la jean ....incompetent pt gazu asta e clar

  RăspundețiȘtergere
 3. nu merge sa bag parola pt a semna petitia

  RăspundețiȘtergere
 4. nu trb parola,trb pe mailui pe care l-ai primit de la ei sa confirmi

  RăspundețiȘtergere
 5. PRETUL UNUI BILET LA MECIUL CU MAINZ VA FI DE 25 LEI PESTE TOT.VOI REVENI CU PROGRAMUL AL VANZARII BILETELOR.

  RăspundețiȘtergere
 6. PENTRU GAZISTUL
  ATENTIE LA EXPRIMARE SI LA GRAMATICA DACA VREI SA ITI SEMNEZE CINEVA PETITIA!
  TOT RESPECTUL PENTRU CEEA CE FACI DAR MAI MULTA ATENTIE NU STRICA.

  RăspundețiȘtergere
 7. terminati ma cu prostiile. Cine il contesta pe Horoba?,sunt vre-o zece copii,cam toata galeria lu gazu!. Mergeti ma la scoala si lasati prostiile!terminati ma cu prostiile. Cine il contesta pe Horoba?,sunt vre-o zece copii,cam toata galeria lu gazu!. Mergeti ma la scoala si lasati prostiile!

  RăspundețiȘtergere
 8. celui care se semneaza Horoba Ioan la 17.36;
  Nu sunt VRE-O 10 ci sunt deja VREO(cum corect se scrie,a propos de scoala)38,asta doar in 7 ore,de cand s-a deschis petitia.
  Si ,,galeria lu gazu" nu sunt doar zece copii de scoala, ,,GALERIA LU GAZU"SUNT CEI 5000 DE OAMENI CARE DAU ETAPA DE ETAPA BANI LA MECI SI TOATA SUFLAREA MEDIASULUI,IMPREJURIMILOR SI CELOR 20.000 DE MEDIESENI IMPRASTIATI IN INTREAGA LUME.
  IOAN HOROBA(sau cum te vei numi);daca conducerea echipei merge pe acelasi drum,de DESCONSIDERARE A VALORILOR ECHIPEI,FARA ERIC si eventual PARVULESCU(vandut in viitor)MEDIASUL SE VA BATE LA RETROGRADARE.
  IOAN HOROBA,VREI SA IEI COMISIOANE DIN VANZAREA VALORILOR CE INCA LE AVEM?
  VREI ALTE COMISIOANE DIN ,,CIURUCURILE"PE CARE NI LE PREGATESTI adusi pe FILIERA ,,SAMSARULUI"(agentului de jucatori)CARE ESTE FIUL TAU?
  Noi vorbim prostii?Dar incalcelile contractuale pe care le faceti voi,BATJOCORIREA SI NEAPRECIEREA VALORILOR DIN ECHIPA NU SUNT PROSTII?
  Aducerea de JUCATORI SLABI si PREA BINE PLATITI NU SUNT PROSTII?

  RăspundețiȘtergere
 9. Felicitari lui Eric , pentru ca a votat si el !

  RăspundețiȘtergere
 10. PTR ANONIM 19:50 Atat va contraziceti si vai de voi, unul scrie gresit gramatical, unul nici nu stie folosi tastatura, DUPA FIECARE SEMN DE PUNCTUATIE SE LASA SPATIU, e primul lucru ce il inveti la ora de Office in liceu, s-a cam tras chiulul. Asta am observato si pe Facebook, cred ca e aceeasi persoana, blogaras... vai steaua voastra.
  Inca ceva, cum ati vazut ca a pierdut 2 meciuri sariti toti, Gaz Metan Medias nu e o echipa de Europa League si cu pretentii la castigarea campionatului, e o echipa modesta dintr-un oras modest asa ca nu va mai mirati ca a pierdut 2 meciuri, repede trebuie gasit vinovat, de ce nu sunt jucatorii? Antrenorul? Horoba e un "nene" ca toti managerii din tara asta, crezi ca vine altul mai bun, nu, asculta de mine. Chestia cu salariile jucatorilor mi se pare ceva normal, nu mi se face mila cand vad, pe aici pe la voi "Eric are numai 5000 euro salar si au si familii)", hai sa fim seriosi, au vazut ce contract semneaza.
  Aproape toti au impresari si vad ce semneaza, nu convine cuiva nu vine. "Aducerea de JUCATORI SLABI si PREA BINE PLATITI NU SUNT PROSTII?", nu o sa vina jucatori prea mari la Gaz Metan, asta oricat i-ai platii, asta e sigur.
  Parerea mea, e sa lasam pretentiile de la echipa mai jos, si sa ne multumim ca avem echipa in prima liga si sa mergem la meciuri, sunt orase mult mai mari care nu stiu ce e LIGA 1. Numai bine!

  RăspundețiȘtergere
 11. Bratu e tot rezerva si are salar mai mare ca Eric..

  RăspundețiȘtergere
 12. De ce sa plece , daca nu ar fi fost el nu am fi fost unde suntem

  RăspundețiȘtergere
 13. @UNU ALTU
  Stiu si eu ca dupa fiecare semn de punctuatie se lasa spatiu. Motivul pentru care de obicei nu o fac este faptul ca numarul de caractere este limitat si vreau sa fac economie la caractere. Insa acest lucru nu poate fi o greseala gramaticala, cum faci tu in urmatoarele exemple; ,,asta am observato" in loc de ,,am OBSERVAT-O" sau,,nu convine cuiva nu vine" in loc de ,,nu convine cuiva,(VIRGULA),nu vine".
  Nu te pune cu mine in materie de limba romana, caci am fost olimpic la acesta materie.A popos de gramatica si de trimiterea la scoala a celor care il contesta pe Horoba.
  In rest, RAMANE CUM AM STABILIT; MANAGEMENT DEFECTUOS, BATJOCORIREA VALORILOR LOCALE(nu trebuie sa vina jucatori mari la ,,o echipa modesta,intr-un oras modest" fiindca AM AVUT O VALOARE MARE(Eric), AVEM VALORI MARI(Parvulescu, Plesca, Hoban) DAR ACTUALA CONDUCERE SE PARE CA NU STIE URMATOAREA ECUATIE; Jucatori bine platiti=Performanta=Bani ce se intorc inzecit la club). Pana nu o sa-si schimbe mentalitatea de,,guldusi" de provincie prafuita, o sa ne scaldam in anonimatul celei de-a doua jumatati de campionat, facand figuratie fara performanta.
  A propos, UNU ALTU, de ce un oras modest ca Urziceni a putut face performanta(Hoffenheim in Germania,localitate de 15.000 de locuitori) iar la Medias nu s-ar putea? AUD?
  P.S. Cand vb de mangement ma refer si la Piteiu,Cindrea

  RăspundețiȘtergere
 14. kknarilor si zgarcitilor,de la conducerea F.C.Gaz Metan ,avem valori si va bateti joc de ele.Bine ca pot sa faca performanta orase sub Medias,cum ar fi Urziceniul,Vaslui,cu bugete mai mici.
  Sa va fie rusine!Bateti-va joc de Eric,nu platiti performanta(ii mai avem pe Plesca,Parvulescu,Hoban).
  DATI-LE CONTRACTE MAI MARI,PASTRATI-I CA ALTFEL ADUCE HOROBA ALTE CIURUCURI,cum au fost cei adusi de fiul sau in ultima vreme(cu exceptia lui Ciprian Petre).
  COMISIOANE,COMISIOANE,MEDIASULE,NE ESTE FOAME!
  Ar trebui facut un audit la CS GAZ METAN,mai ales la clubul de fotbal,SA VEDEM PE CE STRICA BANII CONDUCEREA,fiindca salarile la echipa de fotbal sunt ridicol de mici.Unde azboara 5 milioane de euro de la club si 2 milioane de euro anual din drepturi de televiziune?(fara a contabiliza banii din abonamente,bilete,inchirierea stadionului la U cluj,reclame,etc,etc
  AUDIT,ASTA AR TREBUI SA FIE CUVANTUL CHEIE.
  BANII PUBLICI SA FIE CUNOSCUT DE TOATA LUMEA CUM SUNT CHELTUITI!
  Sa vedem atunci,sunt bani de hotii,dar de salarii decente nu?

  RăspundețiȘtergere
 15. Chiar nu gasim un presedinte in Medias? Neaparat trebuie sa-l tinem pe Horoba? De ce? Au dreptate suporterii.Sa plece si sa-si vada de Bistrita ca acolo s-a spart buba!

  RăspundețiȘtergere
 16. Ce analfabet a scris articolul asta (sau ce-o fi)? Si chiar credeti ca lui Horoba ii pasa de petitia voastra?

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.