Gaz Metan - Steaua Bucuresti bilet:25 Ron

Sambata de la ora 21:30 , Gaz Metan Medias intalneste pe teren propriu echipa Steaua Bucuresti , in cadrul etapei a a-VI-a a ligii 1 .

Cei care doresc sa asiste la meci , sunt nevoiti sa scoata din buzunar suma 25 Lei pentru un bilet in orice sector al stadionului.

Iata programul de vanzare a biletelor :

Joi : 13:00 - 18:00
Vineri : 13:00 - 19:00
Sambata : 11:00 - 19:300

54 de comentarii:

 1. cine-i in galerie intra gratis

  RăspundețiȘtergere
 2. Pai normal , galeria e dependenta de conducere.Daca s-ar fi pus bilete si la galerie mai mult de 5 baieti nu ar merge.

  RăspundețiȘtergere
 3. in galerie la steaua se vand bilete??

  RăspundețiȘtergere
 4. In caz ca nu ai observat , steaua nu mai are galerie ;)

  RăspundețiȘtergere
 5. ba ce hoti is, pana akm a fost tot 20 de lei, si la meciurile cu steaua si cele cu dinamo, in afara de primul an, akm iar au ridicat pretul... mi se pare cam mult...

  RăspundețiȘtergere
 6. In caz ca nu stii Steaua are galerie numai ca nu faceau deplasarea si am informatii ca vin alaturi de echipa la Medias!!!:P

  RăspundețiȘtergere
 7. Galeria nu intra pe gratis, k altfel baniesc ca erau mai mult de 25 de insi in galerie. nu mai dezinformati oamenii! M..e StOAIA! HAI GAAZUU!...PLEACA HOROBA!

  RăspundețiȘtergere
 8. Frate in leg cu pretul , daca ti cont de trasferurile StOAIEI , eu zic ca merita ;) , e un fel de "Barcelona" de Romania in monentual actual !!!

  RăspundețiȘtergere
 9. steaua e pula romaniei....nu fi copil distrus...steaua e stelemeaua romaniei.....

  RăspundețiȘtergere
 10. iar o sa fim mai multi stelisti decat cei cu gazu in tribune:))) distrusilor

  RăspundețiȘtergere
 11. MUIE LA ALA DE SUS PRECIS E DINAMOVIST:))HAI GAZU!

  RăspundețiȘtergere
 12. dinamuistii mor de ciuda ca vad steaua la tv joia:)))

  RăspundețiȘtergere
 13. exagerat ce zici domnu eXtrEaM ... crek nu cunosti fenomenul fotbal... cum dumnezeu poti compara steaua cu barcelona... ia mai documenteaza-te putin in legatura cu fotbalul... si ce transferuri mari a facut... de la echipe retrogradate... daca nu cunosti fenomenul... lasa-te... numai fa comparatii stupide... care nu`si au rostul...

  RăspundețiȘtergere
 14. Anonim spunea...

  MUIE LA ALA DE SUS PRECIS E DINAMOVIST:))HAI GAZU!
  7 septembrie 2011, 17:45
  Anonim spunea...

  dinamuistii mor de ciuda ca vad steaua la tv joia:)))


  Numa niste tarani, inculti, copii cu bacul picat pot sa tina cu Steaua, fiind din Medias si avand o echipa care joaca in cupele europene. Sunteti niste distrusi ratatiilor. Bine ar fi sa nimeriti langa mine pe stadion sa va strangulez cu fularul lui steaua unul de altul ratatiilor!!
  Ala de sus e GAZIST ratatule si sunt mandru de asta. Ma pi.. pe StOAIA voastra!!

  RăspundețiȘtergere
 15. Sclavii lu steaua , voi sunteti sclavii lu steauaaa.... CINE TINE CU steaua sa-i **** familia......Cine plm e steaua...toti taranii o iubesc..,,,,mue dinamo....

  SUSTINE-TI ECHIPA LOCALA...NU PE CELE DIN CAPITALA

  RăspundețiȘtergere
 16. ce copii ratati bagavas steaua pe gat pana va iasa prin alte locuri.....bha cum draq sa ti cu alta echipa cand echipa ta din orasul tau joaca acasa tu i susti pe ceilalti,cata prostie doar pt ca au trofee multe,oricum si voua si la toata echipa voastra v-o da-m la M**E....o sa auziti sambata pe stadion cata P**A O SA MANCATI :))

  RăspundețiȘtergere
 17. CINE TINE CU stOAIA sa-i **** familia!!
  CINE TINE CU stOAIA sa-i **** familia!!
  CINE TINE CU stOAIA sa-i **** familia!!
  CINE TINE CU stOAIA sa-i **** familia!!

  UN SINGUR ORAS, O SINGURA ECHIPA...GAZ METAN MEDIAS...GAZ METAN MEDIAS!!!

  RăspundețiȘtergere
 18. sugeti toti distrusilor.
  Numa niste tarani, inculti, copii cu bacul picat pot sa tina cu Steaua, fiind din Medias si avand o echipa care joaca in cupele europene. Sunteti niste distrusi ratatiilor. Bine ar fi sa nimeriti langa mine pe stadion sa va strangulez cu fularul lui steaua unul de altul ratatiilor!!  chiar as vreau sa vad pe cine strangulezi tu mai coshurosule:))

  RăspundețiȘtergere
 19. Toti stelistii sa il ajute pe cioban la cas si muls,bai azilantiilor cum naiba sa tii cu cioabanii din bucuresti cand esti din medias?Sa crape tot in tine daca ti cu steaoia si cu ciobanu mioritic ,esti praf si tu si restu de stelisti si in frunte cu zdremtele de dinamovisiti sa ti fie rusine bai pamantule ca esti medesan te bate lumea pe strada si nu sti de ce ratatule!Numai Gaz Metan e numai una !!!!!!!!!!!

  RăspundețiȘtergere
 20. sunt mediesan si tin cu gazu mi-am luat bilet si o sa-mi sustin echipa......dar fiecare are dreptul sa fie fanul oricarei echipe, iar voi cei care-i faceti pe stelisti ciobani,ii injurati le ziceti oameni cu 10 clase fara bac nu dati dovada ca voi ati luat bacul

  RăspundețiȘtergere
 21. nu e vorba de bac:))...e vorba ca majoritatea sunt medieseni si cand joaca gazu cu steaua ei tin cu steaua atat tot, fiecare mai are o echipa cu care tine asta e clar cine zice ca nu minte,dar in meeciu direct laso frate draq ca joaca echipa de la tine din oras in fine....sa tina **** in ei cat mai mult timp :)

  RăspundețiȘtergere
 22. SUSTINE-TI ECHIPA LOCALA , NU PE CELE DIN CAPITALA

  RăspundețiȘtergere
 23. si eu tin cu steaua,dar fiind din medias sustin gazul......dar ce au de castigat cei care injura si ii fac in toate felurile pe cei care tin cu steaua, sunt suporteri fanatici care au crescut cu steaua in suflet, care au fost la meciurile stelei dincolo da granitele tarii,si pe aceeia ii inteleg ca prefera steaua in locul echipei locale, ceea ce ma deranjeaza este ca cativa smecherasi inchipuiti care singurul stadion pe care au fost este cel al gazului,care nu si-au sustinut echipa la mures,la cluj,la brasov...vin si injura ca la usa cortului...."vrem o tara ca afara"....dar nu stim sa fim civilizati

  RăspundețiȘtergere
 24. 1. pentru ala care a zis ca doar copii fara bacul tin cu Steaua - se vede cine a facut profesionala si nu a dat bacul. Cum poti sa afirmi asa ceva fratele meu? Cum puteti sa formati o galerie care la meciul cu Sibiu a cantat 2 minute inainte de meci si dupa aceea ati spart seminte? si v-ati uitat cu gura deschisa la cei de la Sibiu ca sa vedeti cum arata un membru al galeriei. Ca sa stii : bacul l-am luat cu 8,50, am terminat si Adm Publica si Dreptul si sunt consilier juridic. Si da, tin cu Steaua.
  2. SUNT DIN MEDIAS si tin cu Steaua. Care e problema? Bravo voua celor care sustin doar Gaz Metan, dar eu am alta favorita. Vin la meciurile Gazului si sustin echipa noastra, a tuturor mediesenilor. Dar asta nu inseamna ca nu am voie sa tin cu Steaua. Asta nu inseamna ca nu am luat bacul, ca sunt retardat sau nu stiu ce alte cuvinte va vin in cap. Pur si simplu tin cu echipa alaturi de care am crescut de mic.
  3. La cel care vrea sa ma stranguleze cu fularul - te astept, voi fi in peluza unde va sta galeria stelei. Voi fi in tricou ros albastru cu fular si steagul in mana.

  ar trebui sa va ganditi cum sa faceti sa se trezeasca stadionul la meciuri, sa cantati si sa aplaudati jucatorii, nu sa injurati pe ceilalti care au alta parere si alta viziune decat a voastra.

  RăspundețiȘtergere
 25. Va zis-o asta acuma!!! N-am vrut sa raspund voi nu vedeti ca nici nu stiti sa scrieti si va luati de galeria la altii.Cu ce drept injurati voi steaua cand voi habar n-aveti de fotbal.Steaua are treaba cu Dinamo, Rapid nu cu echipe mici si voi ca fraierii va luati de ei:))

  RăspundețiȘtergere
 26. Acest comentariu a fost eliminat de administratorul blogului.

  RăspundețiȘtergere
 27. GALERIA LUPII NEGRI AR TREBUI SA STEA MAI PE MIJLOC...NU CHIAR IN COLT...SA SE MUTE MAI PE MIJLOC TOT IN TRIBUNA AIA DEDESUB...SI O SA SE AUDA MULT MAI BINE...acolo in colt galeria sta ca intr-un graj...

  I ROG PE CEI DIN GALERIE SA STRIGE LA MECIU CU STEAUA

  PLEACA HOROBA PLEACA HOROBA DUTE SI LASANE...PLEACA HOROBA PLEACA HOROBA CA TU NE BAGI IN B

  RăspundețiȘtergere
 28. Galeria Lupii Negri nu se v-a muta,deocamdata nicaieri,din oricare loc din tribuna,ea se aude la fel,atata timp cat nu este mai numeroasa,este timp de 1 sezon ca ea sa devina mult mai puternica si mult mai stabila,dupa care se v-a muta acolo unde a avut,si unde ii este locul,adica,in tribuna fanilor,care vor sa cante si sa incurajeze echipa.Tribuna A v-a devenii blockul fanilor,unde toti cei care isi v-or cumpara bilete si abonamente stiu ca acolo se v-a canta si se v-a incuraja si v-or participa la coregrafii.

  RăspundețiȘtergere
 29. Dar de ce nu se inmulteste galeria?Deja e formata de cateva luni.Aceasi oameni ca si la inceput.De ce nu se inscriu oamenii?
  Daca va mutati unpic mai pe mijloc o sa vina mai multa lume.Si eu am sa vin cu 10 vecini de-ai mei.

  RăspundețiȘtergere
 30. TOTI TARANII TIN CU STOAIA

  RăspundețiȘtergere
 31. http://www.youtube.com/watch?v=4oQBx6b1h48

  RăspundețiȘtergere
 32. http://www.youtube.com/watch?v=mFZv2gylshk&feature=related

  RăspundețiȘtergere
 33. Scump domne,scump,dincolo era mai ieftin.Si stoia cine e?,toti taranii "o iubeste" !

  RăspundețiȘtergere
 34. http://www.youtube.com/watch?v=pOXBBJVWumE

  RăspundețiȘtergere
 35. Forza Steaua!!! o sa vedeti o mare de stelisti sambata,asa ca sa moara dinamovistii:))))

  RăspundețiȘtergere
 36. gaz metan=schalke 04  Steaua=scuipa-n dunare

  steaua o ia cu 4-0 de la schalke 04

  RăspundețiȘtergere
 37. CIPRIAN du-te la STANA!!! Nu ai ce cauta aici OITZO... BEEEEHAIE in alta parte. Ai luat 8,50 la bac asa cum o luat si porcea bacul...la 40 de ani si acumulat din mai multe incercari =)) =)).

  Hai Gazu'!!

  P.S. Nu mai bagati inseamna toti ratatii. Fiecare sa tina cu cine vrea. Ma bucur ca tot mai multi oamenii din Medias renunta la jegosii aia din bucuresti in detrimentul formatiei locale. BRAVO VOUA. Sincer, personal nu am fost mai mandru si mai bucuros, ca atunci cand echipa noastra ne-a reprezentat cu cinste in Europa.

  P.S.2 Cipriane daca tot esti asa zmeu in Medias, trimite-ne poze cu tine, da-ne o copie de buletin, un facebook, o adresa din Medias, sa vedem si noi cine esti ;).

  Hai Gazu'! Hai Mediasul! Hai Ardealul!

  RăspundețiȘtergere
 38. *Corectez

  Ma bucur ca tot mai multi oameni din Medias renunta la jegosii aia din bucuresti in favoarea formatiei locale.

  RăspundețiȘtergere
 39. as putea paria ca voi cei care faceti in toate felurile fanii stelisti nu sunteti asa gazisti cum va laudati.....toti sunteti fanii altor echipa ca dinamo,rapid etc si iesiti acum cu pieptu in fata
  ......rusine,rusine,rusine daca atii fii asa gazisti cum va tineti in fata unui calculator am avea cea mai frumoasa galerie dar din pacate avem una dintre cele mai jalnice galerii din liga 1

  RăspundețiȘtergere
 40. bravo,bine zis.Toti marii gazisti sint dinamovisti si rapidisti frustrati

  RăspundețiȘtergere
 41. Eu cred ca mediesenilor le e rusine sa incurajeze echipa... asta e parerea mea


  -franarU-

  RăspundețiȘtergere
 42. eu ma pish pe steaua si pe tot capitala...Am 22 de ani...SI IMI SUSTIN ECHIPA LOCALA

  GAZ METAN MEDIAS E CEA MAI FRUMOASA DIN TARA !!

  RăspundețiȘtergere
 43. f bine faci dar sper ca esti gazist si cand se joaca cu dinamo si rapid

  RăspundețiȘtergere
 44. Eu cred ca mediesenilor le e rusine sa incurajeze echipa... asta e parerea mea


  -franarU-

  Nu e asta, ci lipsa tineriilor, lipsa unui adevarat lider de galerie care sa stie a strange lumea in jurul lui, mediesieni, care desi avem o echipa frumoasa in liga 1, tin in continuare cu echipe din bucuresti, fara performante in ultimii ani si a caror patroni nu fac altceva, decat a se "balaci" si a se batjocorii la TV, lipsa culturii fotbaliste in rangul suporteriilor medieseni. Lipsa notiunii de suporter si nu samantzar, asa cum era obisnuit lublicul la nivel de liga a 2-a. Astea constituie adevaratele probleme. Doar in timp se poate forma un adevarat grup si in tribune care sa cante si sa sustina echipa neconditionat. Doar atunci cand majoritatea oameniilor de pe stadion, o sa renunte la etichetele care le poarta (de dinamovisti, stelisti etc) si realizeaza ca nimic nu e mai frumos si nu exista mandrie mai mare, cand vezi cum echipa locala aduce cinste orasului si laude din presa nationala cat si internationala!

  RăspundețiȘtergere
 45. Pentru cei satuli sa auda sunetul semintelor care sunt sparte si cad pe jos..
  Pentru cei satuli de sunetul scuipatul semintelor...
  Pentru cei satuli sa mearga pe stadion si sa fie nemultumiti ca nu avem galerie...
  Pentru cei satuli sa vada cum suntem umiliti si cum ne este batjocorit locul de origine si echipa favorita de catre alte galerii care vin la Medias...
  Pentru cei satuli de "tzaranocii" din jurul lor la meci care nu stiu altceva decat sa sparga seminte meci de meci...
  Pentru cei satuli care de cate ori merg pe stadion, nu aud decat scandari gen "gazu gazu" sau alte cantece de pe timpul lui Pazvanti chiorul...
  Pentru cei satuli sa auda cum dintr-o partida de 90 de min se scandeaza max 5 min, in restul timpului mancandu-se seminte...
  Pentru cei tineri, plini de energie si care cred ca pot aduce o schimbare in bine a atmosferei pe stadion nu pot decat sa le spun urm lucru:

  CUMPARATI-VA DE ACUM INANITE, LA FIECARE MECI ACASA, BILET LA SECOTARELE F-H!!

  Prin aceasta ocazie rog adminul acestui site sa posteze cantece de galerie, pentru a putea fi invatate de cei care doresc cu adevarat sa aduca o schimbare in randul suporteriilor medieseni.

  RăspundețiȘtergere
 46. CUMPARATI-VA DE ACUM INANITE, LA FIECARE MECI ACASA, BILET LA SECOTARELE F-H!!  bine ca acum ai zis dupa ce mi-am luat bilet:))

  RăspundețiȘtergere
 47. cei care au fost la Cluj stiu ce atmosfera a fost pe stadion unde asa-spusii lupi negri s-au putut ascunde in spatele tribunei a II-a acolo unde atmosfera a fost mai frumoasa decat a fost vreodata la medias,haideti sa ne sustinem echipa, sa strigam,sa cantam si in la final sa repetam figura frumoasa de la Cj si sa strigam PT NOI SUNTETI CAMPIONI oricare ar fii scorul final

  RăspundețiȘtergere
 48. ar trebui sa ne organizam si sa luam biletele inainte la sectoarele alea ,cred ca ne strangem vreo 30 de inceput,cei care am fost la Cluj.

  RăspundețiȘtergere
 49. Cine se ocupa sa faca un un grup pe facebook si sa ne organizam acolo?

  RăspundețiȘtergere
 50. Deja sunt 3 grupuri cu Gaz Metan Medias pe facebook. Ar trebuie luata legatura cu cei care le-au facut.

  RăspundețiȘtergere
 51. pt un comision de 10 lei sta cineva la coada in locul meu?

  RăspundețiȘtergere
 52. Pentru cei satuli sa auda sunetul semintelor care sunt sparte si cad pe jos..
  Pentru cei satuli de sunetul scuipatul semintelor...
  Pentru cei satuli sa mearga pe stadion si sa fie nemultumiti ca nu avem galerie...
  Pentru cei satuli sa vada cum suntem umiliti si cum ne este batjocorit locul de origine si echipa favorita de catre alte galerii care vin la Medias...
  Pentru cei satuli de "tzaranocii" din jurul lor la meci care nu stiu altceva decat sa sparga seminte meci de meci...
  Pentru cei satuli care de cate ori merg pe stadion, nu aud decat scandari gen "gazu gazu" sau alte cantece de pe timpul lui Pazvanti chiorul...
  Pentru cei satuli sa auda cum dintr-o partida de 90 de min se scandeaza max 5 min, in restul timpului mancandu-se seminte...
  Pentru cei tineri, plini de energie si care cred ca pot aduce o schimbare in bine a atmosferei pe stadion nu pot decat sa le spun urm lucru:

  CUMPARATI-VA DE ACUM INANITE, LA FIECARE MECI ACASA, BILET LA SECOTARELE F-H!!

  Prin aceasta ocazie rog adminul acestui site sa posteze cantece de galerie, pentru a putea fi invatate de cei care doresc cu adevarat sa aduca o schimbare in randul suporteriilor medieseni.

  Foarte bine.Si eu voi fi acolo.Cat despre un grup pe Facebook...hmm...eu am o adresa cu Gaz Metan Medias , peste 4500 de prieteni in ea.

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.