Programul turului ediţiei 2011/2012

Etapa I, sâmbătă, 1 octombrie
Politehnica Iaşi - BC Mureş Tg. Mureş
Gaz metan Mediaş - Energia Rovinari
BC Miercurea Ciuc - BCM "U" Piteşti
SCM CSŞ Craiova - CSŞ Giurgiu
Dinamo Bucureşti - CS Otopeni
CSU Atlassib Sibiu - Municipal Oradea
CSU Asesoft Ploieşti - "U" Mobitelco BT Cluj-Napoca
BC Timişoara - Municipal Bucureşti

Etapa a II-a, sâmbătă, 8 octombrie
BC Mureş Tg. Mureş - Municipal Bucureşti
"U" Mobitelco Cluj - BC Timişoara
Municipal Oradea - Asesoft Ploieşti
CS Otopeni - CSU Atlassib Sibiu
CSŞ Giurgiu - Dinamo Bucureşti
BCM "U" Piteşti - SCM CSŞ Craiova
Energia Rovinari - BC Miercurea Ciuc
Politehnica Iaşi - Gaz metan Mediaş

Etapa a III-a, sâmbătă, 15 octombrie
Gaz metan Mediaş - BC Mureş Tg. Mureş
BC Miercurea Ciuc - Politenhica Iaşi
SCM CSŞ Craiova - Energia Rovinari
Dinamo Bucureşti - BCM "U" Piteşti
CSU Atlassib Sibiu - CSŞ Giurgiu
CSU Asesoft Ploieşti - CS Otopeni
BC Timişoara - Municipal Oradea
Municipal Bucureşti - "U" Mobitelco Cluj

Etapa a IV-a, miercuri, 19 octombrie
BC Mureş Tg. Mureş - "U" Mobitelco Cluj
Municipal Oradea - Municipal Bucureşti
CS Otopeni - BC Timişoara
CSŞ Giurgiu - CSU Asesoft Ploieşti
BCM "U" Piteşti - CSU Atlassib Sibiu
Energia Rovinari - Dinamo Bucureşti
Politehnica Iaşi - SCM CSŞ Craiova
Gaz metan Mediaş - BC Miercurea Ciuc

Etapa V-a, sâmbătă, 22 octombrie
BC Miercurea Ciuc - BC Mureş Tg. Mureş
SCM CSŞ Craiova - Gaz metan Mediaş
Dinamo Bucureşti - Politehnica Iaşi
CSU Atlassib Sibiu - Energia Rovinari
CSU Asesoft Ploieşti - BCM "U" Piteşti
BC Timişoara - CSŞ Giurgiu
Municipal Bucureşti - CS Otopeni
"U" Mobitelco Cluj - Municipal Oradea

Etapa a VI-a, sâmbătă, 29 octombrie
BC Mureş Tg. Mureş - Municipal Oradea
CS Otopeni - "U" Mobitelco Cluj
CSŞ Giurgiu - Municipal Bucureşti
BCM "U" Piteşti - BC Timişoara
Energia Rovinari - CSU Asesoft Ploieşti
Politehnica Iaşi - CSU Atlassib Sibiu
Gaz metan Mediaş - Dinamo Bucureşti
BC Miercurea Ciuc - SCM CSŞ Craiova

Etapa VII-a, sâmbătă, 5 noiembrie
SCM CSŞ Craiova - BC Mureş Tg. Mureş
Dinamo Bucureşti - BC Miercurea Ciuc
CSU Atlassib Sibiu - Gaz metan Mediaş
CSU Asesoft Ploieşti - Politehnica Iaşi
BC Timişoara - Energia Rovinari
Municipal Bucureşti - BCM "U" Piteşti
"U" Mobitelco Cluj - CSŞ Giurgiu
Municipal Oradea - CS Otopeni

Etapa VIII-a, sâmbătă, 12 noiembrie
BC Mureş Tg. Mureş - CS Otopeni
CSŞ Giurgiu - Municipal Oradea
BCM "U" Piteşti - "U" Mobitelco Cluj
Energia Rovinari - Municipal Bucureşti
Politehnica Iaşi - BC Timişoara
Gaz metan Mediaş - CSU Asesoft Ploieşti
BC Miercurea Ciuc - CSU Atlassib Sibiu
SCM CSŞ Craiova - Dinamo Bucureşti

Etapa a IX-a, sâmbătă, 19 noiembrie
Dinamo Bucureşti - BC Mureş Tg. Mureş
CSU Atlassib Sibiu - SCM CSŞ Craiova
CSU Asesoft Ploieşti - BC Miercurea Ciuc
BC Timişoara - Gaz metan Mediaş
Municipal Bucureşti - Politehnica Iaşi
"U" Mobitelco Cluj - Energia Rovinari
Municipal Oradea - BCM "U" Piteşti
CS Otopeni - CSŞ Giurgiu

Etapa a X-a, sâmbătă, 26 noiembrie
BC Mureş Tg. Mureş - CSŞ Giurgiu
BCM "U" Piteşti - CS Otopeni
Energia Rovinari - Municipal Oradea
Politehnica Iaşi - "U" Mobitelco Cluj
Gaz metan Mediaş - Municipal Bucureşti
BC Miercurea Ciuc - BC Timişoara
SCM CSŞ Craiova - CSU Asesoft Ploieşti
Dinamo Bucureşti - CSU Atlassib Sibiu

Etapa a XI-a, sâmbătă, 3 decembrie
CSU Atlassib Sibiu - BC Mureş Tg. Mureş
CSU Asesoft Ploieşti - Dinamo Bucureşti
BC Timişoara - SCM CSŞ Craiova
Municipal Bucureşti - BC Miercurea Ciuc
"U" Mobitelco Cluj - Gaz metan Mediaş
Municipal Oradea - Politehnica Iaşi
CS Otopeni - Energia Rovinari
CSŞ Giurgiu - BCM "U" Piteşti

Etapa a XII-a, miercuri, 7 decembrie
BC Mureş Tg. Mureş - BCM "U" Piteşti
Energia Rovinari - CSŞ Giurgiu
Politehnica Iaşi - CS Otopeni
Gaz metan Mediaş - Municipal Oradea
BC Miercurea Ciuc - "U" Mobitelco Cluj
SCM CSŞ Craiova - Municipal Bucureşti
Dinamo Bucureşti - BC Timişoara
CSU Atlassib Sibiu - CSU Asesoft Ploieşti

Etapa a XIII-a, sâmbătă, 10 decembrie
CSU Asesoft Ploieşti - BC Mureş Tg. Mureş
BC Timişoara - CSU Atlassib Sibiu
Municipal Bucureşti - Dinamo Bucureşti
"U" Mobitelco Cluj - SCM CSŞ Craiova
Municipal Oradea - BC Miercurea Ciuc
CS Otopeni - Gaz metan Mediaş
CSŞ Giurgiu - Politehnica Iaşi
BCM "U" Piteşti - Energia Rovinari

Etapa a XIV-a, sâmbătă, 17 decembrie
BC Mureş Tg. Mureş - Energia Rovinari
Politehnica Iaşi - BCM "U" Piteşti
Gaz metan Mediaş - CSŞ Giurgiu
BC Miercurea Ciuc - CS Otopeni
SCM CSŞ Craiova - Municipal Oradea
Dinamo Bucureşti - "U" Mobitelco Cluj
CSU Atlassib Sibiu - Municipal Bucureşti
CSU Asesoft Ploieşti - BC Timişoara

Etapa a XV-a, miercuri, 21 decembrie
BC Timişoara - BC Mureş Tg. Mureş
Municipal Bucureşti - CSU Asesoft Ploieşti
"U" Mobitelco Cluj - CSU Atlassib Sibiu
Municipal Oradea - Dinamo Bucureşti
CS Otopeni - SCM CSŞ Craiova
CSŞ Giurgiu - BC Miercurea Ciuc
BCM "U" Piteşti - Gaz metan Mediaş
Energia Rovinari - Politehnica Iaşi

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.

Pages