La Multi Ani Domn' Profesor

Cristian Pustai împlineşte astăzi 45 de ani.
Îi urăm în primul rând sănătate şi numai bucurii, alături de familie si prieteni, apoi succes în tot ce întreprinde.

Spune-i şi tu la mulţi ani, în comentariu !

23 de comentarii:

 1. Sanatate si succese !!! La multi ani !!!

  RăspundețiȘtergere
 2. La Multi Ani, Cristi, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.

  RăspundețiȘtergere
 3. La multi ani cu sanatate alaturi de cei dragi. La multi ani celui mai bun antrenor care l-a avut vreodata Gaz Metan ,om de omenie cu mult bun simt care fiind cel mai longeviv antrenor la aceeasi echipa,al ligii intai, a adus cele mai mari performante pentru Medieseni de la infiintarea clubului. Iti multumim pentru tot ce ai facut si faci pentru oras si fenomenul fotbal.LA MULTI ANI DOMNULE CRISTI PUSTAI.

  RăspundețiȘtergere
 4. la multi ani si multa sanatate...........multe succese la gaz metan............

  RăspundețiȘtergere
 5. La multi ani cu sanatate!

  RăspundețiȘtergere
 6. La Multi Ani! Sanatate si cat mai multe si frumoase realizari atat in plan personal cat si in plan profesional. Iar cele profesionale sa fie cat mai multe la Gaz Metan Medias.

  RăspundețiȘtergere
 7. LA MULTI ANI SANATATE SI NUMAI URARI DE BINE. HAI GAZU.

  RăspundețiȘtergere
 8. LA MUTI ANI, domn profesor. Sanatate si numai bucurii alaturi de familie, prieteni si echipa Gaz Metan.

  RăspundețiȘtergere
 9. La multi ani celui mai bun antrenor !!!

  RăspundețiȘtergere
 10. La multi ani domn profesor!Sanatate,numai bine si sa duci Gazu pritre cele mai bune locuri din clasament!Aveti RESPECTUL meu si al tuturor Gazistilor care sigur tin cu D-VOASTRA!!Multa sanatate inca o data!:D:D:D

  RăspundețiȘtergere
 11. la multi ani si multa sanatate

  RăspundețiȘtergere
 12. LA MULTI ANI

  Oameni ca Cristi Pustai sunt putini in Medias, oameni care fac ceva pentru orasul nostru ,si pentrul Sport.
  Acesti oameni fac ca orasul Medias sa apara pe harta tarii.
  Acum catva ani la televizor nu auzeai si vedeai nimica despre orasul Medias .
  Respect si celor de la Baschet si alte sporturi
  Tineti-o tot asa .
  Va mutumim

  RăspundețiȘtergere
 13. La multi ani de la un aprig contestator. Sanatate si liniste in familie !

  RăspundețiȘtergere
 14. Dacă aprigii contestatatori îi urează sănătate şi linişte în familie (m-aş bucura să fie anonimul Pustai SC), eu în calitate de înfocat admirator, nu pot decât să-i transmit că mă bucur că este felicitat şi de contestatatori şi că îi doresc să fie zilnic felicitat de contestatatori. LA MULŢI ANI !

  RăspundețiȘtergere
 15. LA MULTI ANI,CRISTI PUSTAI.
  Sunt unul din cei care au criticat unele aspecte din tacticile folosite de dumneavoastra la echipa de fotbal.
  Nu am facut acest lucru din dorinta mea sa demisionati,ci pentru ca AM FOST FRUSTRAT DE UMILINTELE LA CARE pana nu de mult ECHIPA DE FOTBAL A FOST SUPUSA.
  Am facut acest lucru datorita faptului ca TIN LA ECHIPA SI LA ORASUL MEDIAS, si datorita faptului ca imi pasa ce se intampla in Mediasul nostru drag(si atat de batjocorit).
  Parerea mea este ca O CRITICA,UN SFAT,O ATENTIONARE ESTE DE PREFERAT UNEI PERMANENTE LAUDE SI FETISIZARI,a unor asa zis,,suporteri" care va laudau mereu,chiar si cand echipa era pe o panta descendenta si rapida,care ne ducea spre abisul ligii,spre zona locurilor de retrogradare.
  Si NU REZULTATELE ERAU DEZAMAGIREA NOASTRA,ci mai ales JOCUL ANOST,LANCED SI LIPSIT DE INSPIRATIE pe care echipa pana nu de curand il juca.
  Stiu ca nici conducerea nu v-a sustinut destul,nefiind capabila sa retina jucatori exponentiali,gen HOBAN(la care pe buna dreptate dumneavoastra ati tinut foarte mult),PARVULESCU,ISSA BA,ERIC si altii.
  Sunteti un loc al locului si o icoana a fotbalului mediesean.De aceea speram sa ramaneti la Medias(va preferam pe dumneavoastra,decat unor aventuriei vremelnici,care vin si pleaca de pe scena fotbalistica a orasului).
  Insa aceasta ramanere,aceasta continuitate(de care se plang multi antrenori si de care dumneavoastra ati avut parte din plin)nu trebuie sa fie una sterila,ci VREM O CONTINUITATE IN PERFORMANTA,NU UNA IN MEDIOCRITATE si/sau UMILINTA.
  Inchei URANDU-VA CA CELE RELE SA SE SPELE,CELE BUNE SA SE ADUNE!

  RăspundețiȘtergere
 16. Draga domnule Ioan Ivan , sunt anonimul de deasupra postarii dumneavoastra . Daca dumneavoastra sunteti un admirator al antrenorului Cristi Pustai , eu sunt unul dintre cei care v-au preferat atunci cand ati dorit sa ne conduceti orasul , prin urmare exista o legatura de "admiratie " intre mine , dumneavoastra si Cristi Pustai. Nu il cunosc pe pe colegul nostru de bucurii si suferinte "Pustai S.C " dar va rog sa ii cititi cu atentie postarea , e opera unui om echilibrat care , la fel ca si mine , nu accepta manifestarile gen " Cantarea Romaniei" , cand toata lumea aplauda . Desi iubim un club departamental , acesta nu trebuia inconjurat numai de laude oriunde si oricand , asa cum se practica la etajele superioare ale companiilor de stat finantatoare ci trebuie sa avem puterea de a ne spune oful . A contesta , a critica sunt atitutini normale intr-un melanj de suporteri , ceea ce nu inseamna ca ne dorim inlaturarea antrenorului sau a unor jucatori . Contestator nu inseamna dusman ci un om cu o alta parere, o alta fateta a medaliei , insa vreau sa accentuez ca si eu , la fel ca si " Pustai S.C" il sustin moral pe antrenorul Cristi Pustai , vazandu-l la momentul actual cel mai potrivit om sa conduca echipa de la nivelul bancii tehnice , in ciuda vocilor noastre uneori prea aprige , dansul avand merite incontestabile , pe care oricat ai vrea nu le poti stergi din palmaresul clubului nostru drag . Va doresc sanatate atat dumneavoastra cat si domnului antrenor !

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Multumesc pentru aprecieri.
   Constat cu placere ca exista pe acest forum si oameni cu demnitate, verticalitate si cu putere de analiza la rece(nepartizana si totodata lipsita de ranchiuna sau vendete personale).
   Il dorim pe Cristi Pustai la Medias,la echipa de fotbal,insa il dorim ca ANTRENOR PERFORMANT,CURAJOS in TACTICA si ABORDARE,ABIL DAR DEMN FATA DE CONDUCERE si care sa duca echipa LA UN LOC in campionat CEL PUTIN CU BUGETUL ALOCAT ECHIPEI,care este IN PRIMELE 8 DIN CAMPIONAT,si apoi,CU SPIRITUL ANTRENORULUI(vezi Dan Petrescu,Andone),INSPIRATIA ACESTUIA(vezi Piturca),TACTUL SI PSIHOLOGIA ANTRENORULUI(vezi Olaroiu),OCHIUL DE SELECTIONER SI STIINTA JOCULUI(vezi Grigoras)sa urce echipa peste valoarea financiara sau valoarea de piata a lotului.
   Poate cer o minune,insa,,minunile"sunt posibile.Exemple sunt destule; Hoffenheim in Germania,Pandurii Tg.Jiu si Unirea Urziceni in Romania.
   Multumesc din nou pentru aprecieri si haide Gazul,sa speram la mai bine,de dragul echipei,orasului si mai ales a locuitorilor Mediasului si a zecilor de mii de medieseni ce traiesc in afara Romaniei(multi cu cetatenie straina)dar care sunt cu inima alaturi de medias,de Gaz Metan

   Ștergere
 17. La multi ani domnule Pustai!

  RăspundețiȘtergere
 18. Măi oameni buni, anonimi...până la urmă, dacă ne identificăm cine suntem, vom vedea că suntem neamuri cu toţii. Că pe mine numai neamurile m-au votat. Nici alea toate. :))
  Lăsând gluma la o parte, un lucru este cert. Cu toţii iubim echipa noastră GMM şi toţi ne bucurăm, sau ne întristăm de rezultatele ei. Şi eu îl critic pe Cristi Pustai pentru că nu este un înger (chiar dacă este o icoană a fotbalului medieşean:)) dar o fac întotdeauna sub prezumţia că nu deţin adevărul absolut şi pe un ton amiabil.
  Felicitări PUSTAI SC, am vrut să pun pariu cu cineva că-i vei ura LA MULŢI ANI! domnului antrenor. Ştiam eu că nu eşti un om rău. :))

  RăspundețiȘtergere
 19. La multi ani domn'Profesor!!!sa ajungem sa traim din nou acele emotii minunate cind jucam pentru si in grupele Europa Ligue! multa sanatate,fericire,sa aveti si multe realizari atit in viata personala cit si in conducerea echipei GMM multi ani!

  RăspundețiȘtergere
 20. La multi ani,multa sanatate si multe impliniri atat pe plan personal cat si profesional.Va multumim pt tot ce ati facut pt orasul nostru si pt echipa GAZ METAN.LA MULTI ANI.

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.