Bilete pentru meciul de vineri cu Iasi

Conducerea echipei Gaz Metan Medias , va pune incepand de Joi , bilete in vanzare pentru meciul de vineri de pe teren propriu cu CSMS Iasi.Pretul unui bilet e de 10 lei in orice sector al stadionului.

Iata programul de vanzare a biletelor :
Joi : 16:00 – 18:00
Vineri :16:00 – 21:30

Partida dintre Gaz Metan Medias si CSMS Iasi , este programata vineri incepand cu ora 21.30.

10 comentarii:

 1. Nu dau 10 lei pentru un meci de curtea scolii :-j

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. MDA.DAR NICI 5 LEI NU MERITA MAI ALES CA E LA 21,30!!!!

   Ștergere
 2. SA PRIMESC EU 10 LEI SI NU AS MERGE LA STADION :)))))

  RăspundețiȘtergere
 3. Ce sa faci daca vor fi 500 de spectatori va fi bine =)))

  RăspundețiȘtergere
 4. Foarte bine, aceia inseamna ca sunt cei fideli suporteri.

  RăspundețiȘtergere
 5. Buna ziua,

  Sint unul dintre mediesenii care este suparat pe ceea ce se intimpla cu jocul echipei. Voi merge de fiecare data la stadion cind se joaca acasa, si asta pt. ca oricit de suparat si critic as fi trebuie sa fiu in tribuna si sa scandez HAI GAZU ! HAI BAIETII !
  Consider ca la ora meciului toata lumea trebuie sa lase deoparte supararile si sa incurajam echipa , aprecierile sau criticile se vor spune dupa meci.


  RăspundețiȘtergere
 6. Dute si incurajeaza ...
  Nu te-ai saturat ??? sa mergi sa incurajezi pentru un joc MIZERABIL ?? cand vezi ca nu joaca nimica ...
  Totul are o limita !!!

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Pai, tu nici nu trebuie sa mergi la stadion, stai acasa, si ar fi bine nici cand va juca bine echipa sa nu te duci, si nici altii ca tine sa nu se duca pentru ca nu este nevoie de asemenea specimene.

   Ștergere
 7. Ar trebui sa va fie rusine,Mediasul este un oras mic si ar trebui sa ne mandrim cu echipa noastra.Sunt orase mari care nici nu viseaza sa vada un meci in liga1.Merg la fiecare meci si i-mi este rusine cateodata cand echipa joaca mai slab cum unii spectatori injura jucatorii.Exemplu concret poate fi Todea care chiar daca nu este un performer ar trebui aplaudat pentru ceea ce a facut pentru orasul nostru de-a lungul timpului nu injurat si poreclit;pensia.Decat sa injura-ti la fiecare meci mai bine sta-ti acasa in fata televizorului cu punga de seminte in mana.La meciurile cu echipe mici si la orele tarzi se vad adevaratii suporteri.

  RăspundețiȘtergere
 8. Tot respectul pentru ceea ce ai scris Anonim 19.16.

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.