Gazistul va ureaza Sarbatori Fericite !!!

Inca un an se apropie de sfarsit, inca un an petrecut impreuna . Gazistul va doreste Sarbatori Fericite, caldura in suflete si fericire alaturi de cei dragi fiindca nimic nu e mai frumos decat sa petreci si sa te bucuri langa cei care ti-au fost alaturi , langa cei care iti sunt cel mai aproape de inima. Sarbatorile de iarna inseamna bucurie si implinire, ele sunt cel mai bun moment in care sa tragi linie anului care a fost si sa incepi de la capat cu forte proaspete si cu amintirile calde impachetate frumos sub brad. Sarbatorile de iarna inseamna miros de cozonac si globuri stralucitoare, inseamna familie si daruire, seninatate si intelegere pentru cei din jur. In Seara de Ajun, nu uita sa copilaresti inca putin, sa pandesti Mosul cu desaga plina de daruri si, atunci cand il vezi sa ii oferi si tu la randul tau un cadou din suflet. Iar cand artificiile si paharele de sampanie vor anunta Noul An, intampina-l cu zambetul pe buze si cu certitudinea ca va fi un an bun, asa cum il meriti.

Pentru noul an , suporterii Gazului sper sa fie mai intelegatori si mai aproapiati de echipa noastra , chiar si atunci cand ea trece prin momente grele.HAI GAZU !!! HAI BAIETII !!!

6 comentarii:

 1. Multumim pentru ca existi, gazistule, iar prin ceea ce ne expui zilnic pe acest site, dai dovada de un mare caracter.
  Felicitari, respect si "LA MULTI ANI!"

  RăspundețiȘtergere
 2. Urez tututor fanilor GMM indiferent daca sunt fani adevarati sau mici sustinatori SARBATORI FERICITE,multa sanatate si sa speram ca echipa noastra preferata sa ajunga acolo unde ii este locul!Mult noroc in noul an si va urez si la multi ani!:
  Cu bucurie,cu noroc!
  Gazu sa ajunga in TOP!
  Si de va urca,
  TOT fani vor aplauda
  SI se vor bucura din nou
  De un nou sezon bucurator!
  Haideti toti cu mic cu mare,
  La stadionul nostru care
  Oricat de mic ar fi
  Tot al Gazului va fi!
  Haideti toti cu fanioane,
  Haideti toti in numar mare
  Se ne aclamam echipa care
  DE ani buni a muncit
  Sa evolueze in mod subit
  Si sa se faca cunoscuta!
  Sub privirea noastra crunta!
  Scuzati daca nu a mai rimat,a fost inventata de mine,nu a fost prea reusita dar macar am facut ceva!;)Imi pare rau celor ce nu le-a placut!SARBATORI FERICITE!

  RăspundețiȘtergere
 3. CRACIUN FERICIT VA DORESC LA TOTI FANII GAZULUI SI SA IMPODOBIT BRADUL IN CULORILE ALB NEGRU.HAI GAZU

  RăspundețiȘtergere
 4. Sarbatori fericite tuturor gazistilor!!!

  RăspundețiȘtergere
 5. Sarbatori fericite si La Multi ani 2013 le transmit celor care au fost alaturi de Gaz Metan Medias !

  RăspundețiȘtergere
 6. l-am vazut azi pe vatca prin medias .... stie careva ceva de vreo revenire?

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.