La multi ani Eric de Oliveira !!!

Echipa de fotbal Gaz Metan are astăzi un sărbătorit. 5 decembrie este ziua de naștere a unuia dintre cei mai vechi jucatori din lotul echipei, Eric de Oliveira. Mijlocașul nostru a împlinit astăzi 27 de ani. Cu ocazia zilei sale de naștere, site-ul Suporterilor www.Gazistul.ro și fanii echipei noastre vor să îi transmită toate cele bune și multă sănătate.

16 comentarii:

 1. La multi ani,Eric!!!!!!!!!!

  RăspundețiȘtergere
 2. La multi ani ERIC DE OLIVEIRA !!! SA te bucuri de familia pe care ti-ai facut-o la Medias , sa ai parte de dragostea lor , sa ai sanatate si juniorul tău sa devina mare fotbalist la Gaz Metan Medias .

  RăspundețiȘtergere
 3. Sa-ti dea Dumnezeu bucurie,sanatate si fericire pe masura inimii tale generoase,zambetului tau luminos si mai ales pe masura geniului,frumusetii cu care bucuri ochiul spectatorului de fotbal.
  La Multi Ani!

  RăspundețiȘtergere
 4. Felicidades! Eric que DEUS Continue te Abençoando! Abraço de todos aqui do Rio de Janeiro/Caioaba e Caiçara. ( Victor Cordeiro )

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Vitinho, tu esti? Cand te intorci la Gazu? :)
   Te estamos esperando para voltar!! Recuperação rápida!

   Ștergere
 5. La multi ani eric multa sanatate si fericire impreuna cu familia ta!Ce mai mare calitate a ta este sufletul si caracterul tau,esti mai patriot ca multi dintre medieseni nostri.Desi nu te cunosc personal din partea mea vei avea respectul pe viata pentru aceste lucruri!

  RăspundețiȘtergere
 6. La multi ani Eric!!! Sa fi fericit alaturi de familie si cei dragi.

  RăspundețiȘtergere
 7. La multi ani Eric! Multumim pentru ce ai facut si ce faci pt echipa noastra!
  Sanatate alaturi de familie, si, la anul o fetita!

  RăspundețiȘtergere
 8. LA MULTI ANI ERIC, MULTA SANATATE, FERICIRE SI IMPLINIRI ALATURI DE CEI DRAGI!MULTUMIM PT TOT CE AI FACUT PT ORASUL NOSTRU SI PT CS GAZ MRTAN.

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.