La Multi ani tanarului Iulian Cristea

Clubul Gaz Metan Medias are astazi un sarbatorit . Este vorba de tanarul Iulian Cristea care a implinit frumoasa varsta de 19 ani.Cu ocazia zilei sale de naștere, site-ul Suporterilor www.Gazistul.ro și fanii echipei noastre vor să îi transmită toate cele bune , multă sănătate , succes in cariera de fotbalist , si speram sa devina un jucator important in lotul echipei mari.

 Iulian joaca pe postul de mijlocas si a evoluat pentru Juniorii A Republicani la Gaz Metan.
10 comentarii:

 1. La multi ani multa bucurie si la cat mai multe meciuri in tricoul gazului!

  RăspundețiȘtergere
 2. La multi ani cu sanatate,spor in activitate si numai zile senine!

  RăspundețiȘtergere
 3. la multi ani iuli.. sanatos sa fii ca restul vor veni cu timpul.bafta multa

  RăspundețiȘtergere
 4. Adrian Cristea (reziliere de contract) ar fi bun la Gazu , o propunere din partea suporeriilor pt conducerea clubului?

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. alt jucator mai lenes si cu o viata extrasportiva mai tumultoasa n-ai gasit?

   bun ar fi mihai costea ..e un barbat cu minte de copil ..daca e inteles poate juca f. bine. e un jucator de moral. chiar zicea horoba azi la conferinta ca a vrut sa-l aduca pe fl. costea dar nu a avut sustinere de la oamenii de prin gaz ..sa faca sa-l aduca pe frateso ..pana in iarna ..sau pana-n vara.numa reghecamf stie de ce l-a ales pe piovacari in loc de costea ..

   Ștergere
  2. dar nu vine nici cristea nici costea la salar de 1500 ..2000 aia au oferte mai bune ori din tara ori din estul europei ..pe bani multi ..

   Ștergere
 5. sunt tipul cu mesajul principal acest Adrian Cristea are sclipiri exceptionale ... cred ca sunteti constienti ca acest jucator e echivalent lui Eric din vrema lui buna care si el era in cluburi cu Parvu si juca ..avea o sclipire aducea 3 puncte toti eram fericiti.
  Cred ca ar avea un loc in echipa noastra, decat un NO NAME aduc din tari cu nume ciudat :))

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Cum iti spuneam nu-ti vine pe 1500..2000 de euro.. plus ca iesirile lui eric prin cluburi nu se compara cu viata tumultuasa a lui cristea.. el e mai mult prin cancan decat prin prosport. chiar vrei un nou caz bratu? Mai bine jucatori noname decat vedete mondene.

   Ștergere
 6. la intrebarea catre un ins de ce nu se fac transferuri mai ca lumea la GMM,raspunsul a fost ,pt.ca nu se mai sponsorizeaza echipa de cele doua companii,si astfel nu se stie daca vom mai fi la anul in liga 1,am stat si m-am tot gindit adevar sa fie,dar atunci m-am intrebat de ce se dau jucatori la care speri la un pret bun pe nimic,oare care este adevarul???sa stam mai rau ca oricare dintre echipe,pina si cel de la Botosani a zis pe gsp si digi de cit de mult a investit pina la promovare si numai daca va supravietui in liga 1 se va gindi apoi la ceva beneficii...

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.