Mesaj pentru cei care merg la meciul cu Steaua

Spectatorii care vor asista in aceasta seara la partida dintre Gaz Metan Medias si Steaua Bucuresti sunt rugati sa vina din timp la stadion cu aproximativ 60 de minute pentru a evita aglomeraţia în jurul punctelor de intrare în stadion.
Pentru aceasta partida , conducerea clubului Gaz Metan se asteapta din noul la un stadion plin asa cum a fost si in meciul din campionatul trecut , atunci cand Gaz Metan a remizat 1-1 cu echipa bucuresteana .
20 de comentarii:

 1. vom fi PREZENTI pentru GAZ METAN MEDIAS!
  HAI GAZU!

  RăspundețiȘtergere
 2. Hai Gazu! Scumpe biletele, cu concentrare si atentie putem castiga!

  RăspundețiȘtergere
 3. La meciul cu Vaslui am fost la meci ,dar la case nu au mai fost bilete,asa ca organizare egal ( 0 )
  Sa vedeti meciul cu Steaua organizare ,poate reusiti din minutul 23 sa intrati pe Stadion.

  RăspundețiȘtergere
 4. Rusine celor din conducere pt pretul mare care l-au pus la bilete !!!!!! nu asa se face , la nivelul de trai de la noi din oras maxim trebuia sa fie la 20 de lei !!!!! eu am abonamente dar altii care nu au , ce fac????? treaba lor dar eu nu o sa imi mai fac abonamente la Gazu de la anul pana cand conducerea clubului nu o se ne respecte !!!!!!!

  Hai Gazu !!!!!!!!!!!!!!!!

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. In divizia B nu cred ca isi va face nimeni abonament.

   Ștergere
  2. adevaratii suporteri isi fac abonamente si in liga 2...... sunt oameni care chiar iubesc echipa asta nu isi fac abonamente sa vada rahaturile de echipe din bucuresti
   HAI GAZUU!!!

   Ștergere
 5. Oameni buni Domnul Horoba o dat ordin ; si in interiorul stadionului si cladirile acestuia sa nu mai arda luminile aiurea noaptea si in general..deci sant la pamant reduc din toate partile ...FINANCIAR catastrofa. De aceea biletele de intrare 30 .

  RăspundețiȘtergere
 6. Cel mai bine ar fi sa nu mai criticam atat conducerea asta fiindca oricum nu se iau masuri , si in plus am inteles ca au intrebat cei din conducere ca cine sunt eu ca de ce tot scriu asa ceva....sa nu zic ca acum 1-2 ani , o persoana cu grade mari din conducere a vrut sa ma dea in judecata.Mai bine haideti sa povestim despre evolutia echipei.

  RăspundețiȘtergere
 7. De ce sa vin cu 50-60 min inainte sa imceapa meciul , sa fac ce? Daca tot am cumparat bilet cu 30 lei , am loc , stiu unde sa ma asez , de ce sa vin inainte ca sa vad ce ? Seminte nu mai avem voie sa spargem ( cica de aia joaca ai nostrii prost ca noi mancam seminte si nu-i incurajam) , program de meci nu se editeaza sa mai citim si noi ceva noutati , muzica ( proasta ) urla in difuzoare de nu poti schimbam o vorba cu vecinul de scaun . Din cauza neputintei sau rauvointei actualei conduceri administrative a clubului ni se impune pana si la ce ora sa fim pe stadion.Domnule Horoba , dvs ati fost pe nenumarate stadioane din Europa si nu numai , de ce nu procedati ca acolo , sau doar preturile biletelor le-ati corelat cu alte campionate?
  In alta ordine de idei , salut rereintoarcerea lui Cristi Bud , e un atacant de care aveam nevoie .

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Muzica e buna difuzoarele sunt proaste,dar pt Medias e ok.

   Ștergere
  2. Se rezolva.Am lasa un mesaj crainicului.

   Ștergere
  3. Nu prea rezista acele difuzoare la volum mai mare.

   Ștergere
  4. nu iti impune la ce ora sa vi , a dat un sfat... daca tu vrei sa intriii in sttadion in minutul 20 e ok hai la 21.

   Ștergere
 8. Pai sa nu mai stai la coada pana intri pe stadion.Deja dupa ora 21.00 o sa fie multa lume care se va inghesuii sa intre pe stadion.

  RăspundețiȘtergere
 9. Eu sunt deacord cu pretul biletelor!Ba mai mult cred ca sunt ieftine,trebuia sa le puna cam 50 lei.Singurii dezavantajati sunt aceea care merg meci de meci la stadion pentru echipa noastra de suflet si pentru acestia imi pare rau.Pentru restu....aia multi care se imbulzesc acum sa cumpere bilete 50 de lei e prea putin.Hai gazu ,hai baietii!

  RăspundețiȘtergere
 10. stie cineva daca pesseara la 8 mai gasesc bilete la meci ?

  RăspundețiȘtergere
 11. Bilete mai sunt in sectoarele A si K din tribuna noua.

  RăspundețiȘtergere
 12. Vom fii cu toti prezenti pentru echipa noastra de suflet!

  RăspundețiȘtergere
 13. Acest comentariu a fost eliminat de autor.

  RăspundețiȘtergere
 14. Pacat ca sunt multi care nu stiu unde e stadionul decit cind vin rahatii de mitici sai incurajeze de parca le-ar fi de folos pacat ca si echipa noastra trece printr-o pasa: proasta dar daca noi nu-i sustinem atunci cine HAI GAZU

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.