JUCATORII AU NEVOIE DE NOI !!!

Conducerea clubului Gaz Metan Medias a pus incepand de ieri , bilete in vanzare pentru partida din aceasta seara de pe teren propriu cu Universitatea Cluj . Pretul unui bilet este de 10 lei in orice sector.

Iata programul de vanzare a biletelor :
Joi : 16.00 - 18.00
Vineri : 14.00 - 19.00


31 de comentarii:

 1. cam mult biletul pentru ce joaca.

  RăspundețiȘtergere
 2. Iarasi se trezeste cate un prost.Stai acasa Precesta.

  RăspundețiȘtergere
 3. La ce fotbal aratam pe pariu ca o sa fie gol stadionul , sau cei de la u o sa fie mai numerosi .

  RăspundețiȘtergere
 4. Hai gazu! Vom fi acolo alaturi de voi.

  RăspundețiȘtergere
 5. Si noua ne pasa! Hai gazu.

  RăspundețiȘtergere
 6. si mie imi pasa , Hai Gazuuuuuu!!!!!! ne vedem pe stadion !!!!!

  RăspundețiȘtergere
 7. Voi fi prezent la stadion, eu si familia mea, ca de fiecare data, pt. un simplu motiv, NOUA NE PASA.

  La bine si greu, alaturi de echipa care ne-a facut cunoscuti in Europa, HAI GAZU !

  RăspundețiȘtergere
 8. la stadion toata lumea ..alaturi de emblema orasului..fortzzaa MEDIAS....OLEEE OLAAAAAAAAA CE BINE E IN LIGA A/

  RăspundețiȘtergere
 9. indiferent de vreme, vom fi, cu toata familia pe stadion!
  HAI GAZU ! VICTORIE !!!!!!

  RăspundețiȘtergere
 10. Mediasul este invidiat de alte orase de top din Romania nu numai pt. ca gazduieste sediile centrale ROMGAZ si TRANSGAZ dar si pt. faptul ca au o echipa in Liga 1. Ce mult si-ar dori altii sa aiba echipa in Liga1, dar nu au, ei bine, noi avem, am trait momente sublime alaturi de aceasta echipa (Europa League) dar si momente de cosmar (batai luate la neica nimeni), dar acum in vine in minte doar acele meciuri memorabile in care aceasta echipa pur si simplu ne-a facut sa fim mindrii ca sintem medieseni. Oameni buni, ce facem? Stam acasa si clevetim sau mergem cu trup si suflet la stadion pt. a fi alaturi de echipa noastra, echipa care vrea sa simta din nou sprijinul nostru al mediesenilor, scandarile de incurajare care sa-i faca pe fotbalisti sa simta ca joaca in 12 oameni.
  Ca simplu mediesean sper din tot sufletul sa fie astazi la stadion mai multa lume ca de obicei, sa fie un semnal al increderii dat echipei . Eu am bilet in sectorul E, sper sa fie cit mai multi in acel sector .

  MIE IMI PASA de echipa,cind GMM are meci acasa, imi reprogramez orice eveniment,ma duc la stadion pt. ca-mi place fotbalul si GMM chiar daca mai si pierde.

  HAI GAZU !

  RăspundețiȘtergere
 11. Crainicul stadionului, sa puna inainte cu 5 minute de meci si melodia cu imnul GMM. Sa insufleteasca mai mult tribunele punind inainte de meci pe ecranul mare al tabelei de marcaj, imagini cu golurile din partidele memorabile ale GMM-ului. Imaginile memorabile cu fond sonor la difuzoare (imnul GMM) ar fi si un stimulent pt. spectatori si echipa, eu asa vad lucrurile.

  Ce parere are CRAINICUL STADIONULUI ?

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. EXCEPTIONAL GANDIT, SA NU UITE NIMENI CA IN SPORT TREBUIE SA STI SA SI PIERZI,DAR CU ACELE FAZE DIN MECIURILE MEMORIAMLE SA TREZIM JUCATORI SA-I IMPINGEM SPRE FRUMOASELE VICTORI DIN VIITOR,HAI GAZ METAN MEDIAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Ștergere
  2. Eu cred ca ar trebui sa ruleze pe tabela chiar filmuletul de mai sus impreuna cu fondul sonor, pentru ca, parerea mea, este foarte frumos si mobilizator, iar la sfarsit o mica modificare...in loc de "MIE IMI PASA", sa apara, "NOUA NE PASA", iar la final sa apara indemnul celebru si clasic pentru, noi, mediesenii "HAI GAZU!HAI BAIETII!, precedat de imnul echipei.

   Ștergere
 12. Sunt mai multe cantece cu Gaz Metan , si sa de-a volumul la difuzoare mai tare ca nu se aude in tribuna 2.

  RăspundețiȘtergere
 13. Aceasta echipa s-a mobilizat intotdeauna la greu, si-a demonstrat forta combativa, forta de grup atunci cind a fost vorba de depasirea momentelor nefaste. Va fi un meci tare , U CLUJ nu se va lasa, dar cred in victoria GMM. Fratilor, haideti astazi la stadion, GMM este echipa noastra si la bine si la greu, mergem sa punem si noi umarul la victorie.

  HAI GAZU !

  RăspundețiȘtergere
 14. Am o intrebare, nici nu stiu cui sa-i pun acesta intrebare. Nu se poate pune un chios la intrarea in stadion cu articole GMM (stegulete, fulare,...). Eu tot am vrut sa-i fac nepotului meu o surpriza de ziua lui, adica, sa-i comanda (contra cost) un echipament GMM (tricou, sort, ghete) cu marimile nepotului si numele lui pe spate. Nu-i bai de bani, platesc, platesc si inainte daca cineva imi garanteaza comanda.

  HAI GAZU !

  RăspundețiȘtergere
 15. Incearca la magazinul Contrast , sau contacteaza firma www.joma.ro din Targu Mures care se ocupa de echipamente.Contact : office@joma.ro , numar telefon : 0265.250.600 .

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Multumesc Paule! Am si trimis mail, am prieteni, romani, care au venit de curind din Canada (acolo stau) care ma tot bat la cap ca sa le procur echipament GMM cu nr. si nume personalizat. Astia nu pleaca inapoi in Canada daca nu le fac rost de echipament ,astia au bani si vor echipamentul, sint fani GMM si vin deseara la meciul cu U CLUJ, pt. GMM, evident, asta apropo de articolul tau ' MIE IMI PASA'.

   Ștergere
  2. Va asteptam deseara la meci.Trebuie sa fim alaturi de jucatori indiferent de rezultate.

   Ștergere
  3. La joma in targu-mures gasesti toate astea,dea acolo am si eu tricou personalizat.Numai ca stiu de la cineva ca pentru copii nu sunt numai de la varsta de 6 ani in sus.Preturile sunt destul de piperate,dar daca iubesti cu adevarat echipa asta atunci nu mai conteaza pretul.Cred ca majoritatea care posteaza aici se duc si la stadioni si sunt fani adevarati GMM dar dupa cum spunea si Falcone suntem o mana de oameni,asta-i problema,multi sunt plecati pe afara iar astia tineri care vin din spate si care ar trebui sa fie speranta de maine nu sunt educati in spiritual mediasului si a lui GMM,au cu totul alte preocupari si asta este foarte trist.Hai gazu,daca nu batem azi Victoria de la brasov a fost in zadar!

   Ștergere
 16. Ole, ole, lupta,lupta Gazule !

  Hai baietii, victoria sa fie a noastra, un meci cu mare incarcatura psihologica , foarte important pt. configuratia clasamentului. Haideti oameni buni la stadion, trebuie sa aratam ca iubim fotbalul mediesean, ca tinem la aceasta echipa. Trebuie sa le punem baietilor GMM ca mergem la stadion pt. victorie, pt. ca avem incredere in ei, sa faca tot posibilul sa ni se indeplineasca dorinta, VICTORIEEE!


  Doamne ajuta ! HAI GAZU!

  RăspundețiȘtergere
 17. Inainte cu 30 de minute de a incepe meciul , jucatorii sa vina la mijlocul terenului , si sa se uite la tabela , pe tabela sa apara acest videoclip , iar la final de videoclip , sa cante piesa BUBU - (La fel ca-n trecut - Gaz Metan Medias) sau piesa lui Ivan Ioan - Nu e nimeni cum esti tu.Dar la cata mancare i-am dat lui Horoba , nu stiu zau daca ar fi de acord , si oricum trebuia vorbit asta cu conducerea inainte cu aprox.2 zile.

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Daca n-ar fi de-acord ar face o mare greseala, s-ar incadra in textul zicalei "razbunarea e arma prostului"...pentru ca nu ne-ar face noua, suporterilor, o mare favoare, daca ar aproba aceasta actiune, ci ar ajuta echipa, jucatorii in primul rand.

   Ștergere
 18. ole ole lupta lupta GAZULE!
  TE IUBIM SI VREM VICTORIE!

  RăspundețiȘtergere
 19. iubita noastra echipa e cam ipotente..nu are nici o idee de jok,,doar fug haotikk dupa minge si dupa adversar..incalceala e tot ce cunosc acesti jukatori..cu parere de rau va zic .TREZITIVA ECHIPA NU JOACA NIMIK..DEGEABA SANTEM ALATURI DE EA..EI NU SANT ALATURI DE NOI.. SCRIU ASTA LA PAUZA MECIULUI..POATE INVINGEM DAR NU MA INDULCESTE VICTORIA..

  RăspundețiȘtergere
 20. toti santeti alaturi de echipa sa o incurajam.dar nu aud pe nimeni sa incurajeze..pe net spuneti ca alti mananca seminte,,,,si ei incurajeaza ..unde santeti? ca nu va aud.....

  RăspundețiȘtergere
 21. Bravo,baieti !
  Pur si simplu am fost mai buni,golul lor a fost
  frumos dar nemeritat,impotriva cursului jocului.
  Haide Gazu' hai baietii !

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. f buni cred ca luam campionatul///

   Ștergere
 22. felicitari echipei pt. victorie. astea is meciurile in care noi trebuie sa batem. pe echipele de nivelul nostru trebuie sa le batem. pe U pe corona ..pe chiajna.mare pacat ca am pierdut pct. importante in primele 3 ..4 etape. cand am ajuns acasa de la stadion am revazut unele faze si am observat ca la lovitura libera din minutu 76 todea e altins la fata de un adversar cu picioru. daca nu e fault macar joc periculos e si trebuia acordat penalty. dar asta e bine ca am castigat si ca am luat toate cele 3 pct. felicitari lui pompi si lui todea pt. goluri.

  RăspundețiȘtergere
 23. Ce plin o fost stadionu l o l

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.