Impreuna suntem mai puternici

Gaz Metan Medias va intalni vineri pe teren propriu incepand cu ora 19.00 , formatia Universitatea Cluj , echipa care a reusit sa obtina un rezultat de egalitate in etapa trecuta pe teren propriu ,scor 0-0 cu CFR Cluj.
Gaz Metan ocupa locul 13 cu 6 puncte dupa 7 etape disputate , in timp ce adversarii nostri ocupa locul 17 , cu 2 puncte in 7 meciuri .

Astfel , un suporter al echipei noastre , a facut un mic Promo pentru acest meci , cu speranta ca jucatorii echipei noastre sa vizioneze videoclipul si ca poate vor fi mult mai motivati la meciul de vineri.

15 comentarii:

 1. Foarte frumos din partea acestui adevarat suporter al echipei noastre, Gaz Metan Medias. Ar fi bine ca acest promo sa prinda la suporterii Mediasului si sa umplem stadionul la fiecare meci !!! Respectele mele realizatorului .

  RăspundețiȘtergere
 2. ce momente frumoase....as fi cu siguranta prezent la fiecare meci de acasa dar din pacate nu am aceasta posibilitate!

  RăspundețiȘtergere
 3. Mult succes baieti . Suporterii adevarati sunt alaturi de voi indiferent prin ce momente treceti.Vineri va vom incuraja cat putem de tare.HAI GAZU !!

  RăspundețiȘtergere
 4. Frumooosss. Sunt prezent pe stadion la meciul cu cluj!!!

  RăspundețiȘtergere
 5. suporteri sunt dar putini sunt patimasi... hai gazu!!!

  paul cu ce program ai facut videoul? cu movie maker?|

  RăspundețiȘtergere
 6. La multi ani! Ionut Buzean
  Multumim pentru tot ce faci pentru echipa, pentru noi - suporterii- si pentru faptul ca te-ai dedicat acestei echipe trup si suflet atatia ani.
  Succes si sanatate!

  RăspundețiȘtergere
 7. Da, impreuna putem sa facem sa renasca GMM, pt. ca se poate, si echipa noastra merita un loc in topul Ligii 1. '' Victoria este de partea celor care cred in ea'', asa suna un citat celebru, credem in GMM, credem in victorie.

  Cu mic cu mare, la stadion, echipa are nevoie de sustinerea noastra. Eu ams sa-mi iau toata familia si am sa merg la stadion, prietenilor din Sighisoara, Mures, Tarnaveni si Blaj, le-am comunicat ca-i asteptam la stadion, si vin.

  HAI GAZU !

  RăspundețiȘtergere
 8. Sa ramana acasa prietenii tai din sighisoara mures , blaj...ca ei ne-au facut de cacat cu steaua lor la meciul cu oile.

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Atentie ! Prietenii mei din afara Mediasului sint gazisti, spre deosebire de multi medieseni care nu sint gazisti, acestia vin mai mereu la meciurile pe care GMM le joaca acasa, si vin pt. GMM.

   HAI GAZU !

   Ștergere
  2. nu mai generaliza, ca nu suntem toti stelisti. eu locuiesc in targu-mures si am abonament, asa ca te rog sa ma excluzi :-). batem clujul, hai gazu!

   Ștergere
 9. Pot sa dau o mina de ajutor echipei intr-un singur mod, mergind la stdion, platind biletul si scandind frenetic in tribune. Eu iau bilet in sectorul E, sper sa fie mai multi acolo.

  Credem in GMM, credem si noi in victorie, baietii GMM, daca vor, bat pe oricine, si vrem sa-i bata pe U CLUJ.


  HAI GAZU ! Ne vedem la meci.

  RăspundețiȘtergere
 10. Mai baieti, si mie mi-a ramas in memorie acele meciuri memorabile din campionat si Europa League. Frumoase amintiri, cerem acestei echipe sa creasca prin munca si sa putem sarbatorii alaturi de ei multe victorii.
  Atita vreme cit exista unitate si incredere intre membrii echipei si antrenor, nimic nu le sta in cale gazistilor.

  Daca esti capabil sa ti in sah Steaua in 10 oameni, atunci nu esti o echipa mica, de aceea noi vrem un GMM mare, un GMM care poate sa rastoarne orice pronosticuri negativiste, care poate sa inchida gura la toti adversarii din teren si din tribuna.

  Ce sa le spun conorasenilor mei, decit, HAI LA STADION, veniti pt. ca IMPREUNA SINTEM MAI PUTERNICI, asa cum se spune titlul acestui articol.

  Ce sa le spun fotbalistilor GMM, decit, LASATI DEOPARTE NEREALIZARILE, GINDIT-VA LA CE SE POATE FACE ACUM, SI PUTETI MULTE.


  HAI GAZU !

  RăspundețiȘtergere
 11. Salutare tuturor mediesenilor !

  Ca simplu locuitor al Mediasului si iubitor de fotbal si sustinator al GMM-ului, vreau doar sa adresez si eu un indemn locuitorilor din Medias: '' Mult ne-am dorit sa vedem la noi, in Medias, echipe de top din Liga1,si am vazut, visam si visul s-a implinit vazind echipe din Europa evoluind in Medias, sint lucruri care au fost posibile datorita acestei echipe, GMM, echipa care este a noastra, indiferent cine o patroneaza. Putem sa le multumim acestor baieti GMM intr-un singur mod, fiind alaturi de ei atunci cind ne cheama sa-i sustinem. Asa ca merita sa nu uitam ca avem o echipa in Liga1 si ca merita suportul nostru si la bine si la greu''.

  HAI GAZU ! HAI MEDISESENI !

  RăspundețiȘtergere
 12. nici jukatorilor nu le e placut sa joace pe un stadion gol..au tot cerut oameni sa faca tribuna de liga 1 ,au facuto romgaz..dar oameni a cum nu vin la meci..forza gazul..si daca adduce jukatori mai scumpi oamenii tot nu vor veni in numar mare...stau acasa ,,,in alte tari vezi stadioane pline in liga 3 si liga 4 si nu vad cine stie ce ftbal performant.

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.