La multi ani IONUT BUZEAN

Echipa de fotbal Gaz Metan are astăzi un nou sărbătorit. 18 septembrie este ziua de naștere a jucatorului echipei noastre, Ionut Buzean. Fundasul care se afla la Gaz Metan de 12 ani ,  a împlinit astăzi 31 de ani. Cu ocazia zilei sale de naștere, site-ul Suporterilor www.Gazistul.ro și fanii echipei noastre vor să îi transmită toate cele bune , sanatate  si multa putere de munca la echipa Gaz Metan.

14 comentarii:

 1. La Multi Ani cu sanatate, Ionut!

  RăspundețiȘtergere
 2. La multi ani cu sanatate multa si impliniri pe toate planurile!!

  RăspundețiȘtergere
 3. LA MULTI ANI, IONUT!
  ESTI UN OM CU UN CARACTER DEOSEBIT, UN BUN COLEG SI UN FOTBALIST-EXEMPLU PENTRU MULTI DIN LOTUL GAZULUI.
  ITI UREZ FERICIRE IN VIATA PRIVATA, PRECUM SI MULT SUCCES IN CEA SPORTIVA, FIINDCA AI MULT DE ARATAT PE PLAN FOTBALISTIC.
  RESPECT!

  RăspundețiȘtergere
 4. La Multi Ani !

  Sanatate si impliniri profesionale, sa fi mereu acelasi exemplu de daruire pt. echipa, un bun coleg si un exemplu de mobilizare pt. toata echipa GMM.

  HAI GAZU !

  RăspundețiȘtergere
 5. La Multi Ani pentru cel mai bun produs al Mediasului din ultimii 10 ani. Nu , nu e Parvulescu , e Ionut Buzean , omul care a putut sa plece la alte echipe dar a preferat sa stea in oras langa familia lui şi care a renunţat la bani doar ca sa fie in Medias langa tatal lui . Toata admiratia mea ! Sanatate lui nea Arghir . La Multi Ani Ionut Buzean , unicul mediesean titular meci de meci ! . Hai Gazu , hai Mediasu !!!

  RăspundețiȘtergere
 6. sanatate ioane, si la cat mai multe realizari :) sezonul asta ai marcat de 2 ori :))) BRAVOOO

  RăspundețiȘtergere
 7. La multi ani Ioane!!! bafta in viata.

  apropo romeo a semnat cu gazu :)

  RăspundețiȘtergere
 8. am auzit ca a venit un italian de la catanzaro din liga A3A estte adevarat?ROMEO ROBERTO sa vedem poate si-o gasi si asta vreo julieta prin medias ca,si ERIC.

  RăspundețiȘtergere
 9. da. a dat probe vreo 2 sapt si ieri sau azi a semnat..il duce Lulu la juliete n-ai treaba :)))).pana iisi fac treaba in teren din partea mea sa mearga nonatop la juliete.eu nus asa carcotas ca altii.dar hai sa nu deviem de la subiec

  t. la multi ani ionut buzean. Revin cu aceeasi intrebare pe care am mai pus-o de ce nu e buzean capitan? Ce cerinta nu indeplineste.pacat ca nu ne respectam valorile.cum si le respecta altii.unul care imi vine minte e szilaghi de la U cluj

  RăspundețiȘtergere
 10. LA MULTI ANI IONUT !

  RăspundețiȘtergere
 11. La multi ani Ioane! Exemplu de bun simt. Respect

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.