Noua ne pasa , noi mergem la meci

Astazi incepand cu ora 16.00 se vor pune bilete in vanzare pentru partida de duminica seara pe care Gaz Metan Medias o va juca impotriva echipei Petrolul Ploiesti . Formatia noastra este neinvinsa in campionat de 6 etape si cu toti speram la o noua victorie . 
Suporterii echipei Gaz Metan care doresc sa asiste la acest meci , sunt rugati sa se prezinte din timp la casa de bilete pentru a nu intampina din nou probleme inaintea meciului , atunci cand cu siguranta se va forma din nou o coloana mare de persoane la casa de bilete.

Program de vanzare a biletelor :
Vineri : 16.00 - 18.00
Sambata: 11.-00 - 13.00
Duminica: 14.00  - 19.30

10 lei e biletul  in orice sector al stadionului.


26 de comentarii:

 1. Este momentul faptelor. Haideti la casa de bilete. Eu ma duc astazi sa iau deja pt. familia mea si inca 10 pt. prieteni din zona Sighisoarei, gazisti inraiti.

  Ne vedem in sectorul E !

  HAI GAZU !

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Frate daca tu vi cu 10 + familia o sa fiti jumate din spectatori .

   Ștergere
  2. ::::::::::)))))))) !!!!!!!!!!!

   Ștergere
  3. Pt. anonim 15:36 !
   Da, 10+familia, si ma bucur ca am ocazia in acest oras sa asist la meciuri de Liga1, sa vad echipe de top din Romania, si asta datoria echipei noastre.

   HAI GAZU !

   Ștergere
  4. Ce de ati fost si pe tarnava la pescuit au fost mai multi pescari

   Ștergere
 2. pre scump, e grele viata
  pre frig, boasele-mi inghiata

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. foarte bine, stai acasa si uita-te la..."suleyman magnificul", sau asculta manele, ca oricum n-avem nevoie, in tribune, de tine si de altii ca tine care te sustin.

   Ștergere
 3. venim venim sa-i vedem pe baieti cum joaca. macar atat sa facem si noi pt. echipa sa fim prezenti pe stadion ..ca la cat ii criticam si la cate defecte le gasim. sa trecem cu bine peste meciul ata ca dupaceea iar avem o perioada de meciuri cu echipe mai de nivelul nostru cu care ne putem bate de la egal la egal. hai gazu!!

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. o sa ne batem si duminica de la egal la egal cu javrele galbene, o sa vezi ben arfa! avem motive temeinice si noi si jucatorii sa dam tot ce avem mai bun in acest meci. aduceti cu voi fiecare ce aveti, stegulete, fulare etc., pentru ca trebuie sa fim la nivelul echipei! jucatorii au toata motivatia necesara pentru a invinge petrolul! haideti sa fim langa baieti si sa intrerupem invincibilitatea acestor golani! hai gazu!

   Ștergere
 4. ce e mai frumos decat un meci de fotbal live..fortza gazul...trebuie sa invingem.putem..si vom invinge...nu avem ce pierde..victoria ne ajuta..cati vom fii aceia tre sa incurajam..

  RăspundețiȘtergere
 5. hai GAZUUUUUUUUUUU !!!!!!!!! sigur batem pe Petrolu dar aveti grija la lupul turbat ``BORNESCU``!!!!!!!!!
  ne vedem pe stadion !!!!!!!!!!!!

  RăspundețiȘtergere
 6. Buna seara! De Razvan Plesca se mai stie ceva?

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. din cate stiu eu se antreneaza si momentan e pedepsit nefiind selectat in lotul de 18 pt. meciuri.

   Ștergere
 7. Astazi, la Contrast, am fost si am imprimat un tricou cu insemnele GMM, de ce? Un bun prieten de-al meu din Canada m-a rugat sa-i trimit un tricou cu GMM. Acolo, in Canada, departe de tara, sint oameni care simt ceva pt. GMM.

  Respect baietilor GMM, alaturi de ei pt. victoria cu Petrolul.


  HAI GAZU !

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. cat a costat tricoul cu gmm!!!,ma intereseaza

   Ștergere
 8. Cu o zi inaintea acestui meci, m-am alaturat si eu acestei initiative 'NOUA NE PASA, NOI MERGEM LA MECI', prin faptul ca m-am hotarit sa-mi cumpar bilet si sa merg pe stadion. Am facut acest lucru pt. echipa, pot sa va spun ca baietii sint si ei hotariti sa intre in teren pt. un meci mare, si vor victoria pt. toate neplacerile de la Ploiesti create de acesti jucatori ai Petrolului.

  Voi fi la stadion, sper sa fim cit mai multi, imi place sa cred ca la ora meciului, in tribune, vom fi noi, prietenii adevarati ai GMM-ului. Fotbalul uneste oamenii, sa fim mai uniti , mai dornici ca niciodata sa fim alaturi de echipa, acum se poate scrie istorie, istoria revenirii GMM-ului, daca noi nu credem in acest lucru, atunci cine?

  Dati-le o lectie de fotbal baieti, a sosit vreme ca acesti petrolisti sa plateasca pt. victoria furata ,pt. cotonogelile si insultele aduse. PE EI !


  HAI GAZU!

  RăspundețiȘtergere
 9. Pentru toti suporterii suparti sau bucurosi ai GMM-ului, HAIDETI LA STADION. Si pe mine ma apasa greu esecul primelor partide, dar asta este, este echipa noastra si merg la stadion pt. ca asa inteleg sa demonstrez ca sint un aliat al echipei.

  Voi crede in acesti baieti, am vazut meciuri in care GMM-ul putea sa bata pe oricine cind vrea. Salutari baietilor din echgipa si voi fi alaturi de iei maine.

  HAI GAZU !

  RăspundețiȘtergere
 10. la stadion cu totii! Haideti dragi MEDIESENI pana mai avem echipe in liga 1!
  Baschet, dupa repede pe stadion, alaturi de GAZ METAN!
  Doua meciuri grele, mult succes , vom fi alaturi de voi!

  RăspundețiȘtergere
 11. daca invingem maine putem spune ca avem echipa care intradevar e capabila sa progreseze si acu si in viitor..

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. corect !!!!!!!!!!!!! Hai Gazuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!! toata lumea care tine cu GMM la stadion!!!!!!!!!

   Ștergere
 12. PRIVITI CE FACE COLTESCU NESIMTITUL LA VASLUI .PE FATA CU STEAUA.CA SI LA NOI LA MEDIAS..CU PENALTI LA ROMAN..... URASC STEAUA INTREGA MEA VIATA,,

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. ce prost esti fra !!!!!!!!!!! cum sa urasti pe Steaua cand de vina e Coltescu , se vede ca ai mintea odihnita !!!!!!!!!! da corect a fost pe fata cu Steaua ,dar ce vina are echipa ????????

   Ștergere
  2. asta cam asa e. arbitrajul din romania e praf si publere deoarece promovarile arbitrilor se fac pe pile si pe spaga nu pe competenta si performanta. coltescu saracu el atat poate nu e nici hot nu e nici smecher. e doar slab. tot din cauza lui a iesit scandal si in meciul nostru de la ploiesti. nu vedeti ca odata la 2 ..3 meciuri arbitrate de el iasa scandal mare? cu cartonase rosii ..cu batai ..cu faulturi dure. daca nu e in stare sa tina in frau un meci cu incarcatura ..e clar ca se ajunge la batai intre fotbalisti ..se ajunge la preiune/injuraturi din partea publicului etc.

   Ștergere
 13. mare hotie cu steaua...rau imi pare ca nu le-a dat chelsea vreo 6 ...dar au timp...o sa vedeti k nu bat nici pe basel...marele reghe...

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.