La multi ani Razvan Plesca

Echipa de fotbal Gaz Metan are un sărbătorit. 25 noiembrie este ziua de naștere a portarului echipei noastre, Razvan Plesca. Jucatorul Gazului a împlinit astăzi 31 de ani iar cu ocazia zilei sale de naștere, site-ul Suporterilor www.Gazistul.ro și fanii echipei noastre vor să îi transmită toate cele bune și multă sănătate.

10 comentarii:

 1. "LA MULTI ANI!!!" multa sanatate si o revenire cit mai grabnica !!!!.

  RăspundețiȘtergere
 2. LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE!!!!!!!!!!

  RăspundețiȘtergere
 3. la multi ani razvan multa sanatate si impliniri pe toate planurile. ce sa-ti zic ..bafta sa-ti rezolvi cat mai repede problemele cu echipa sa ai si tu sansa ta sa revii portarul din sezoanele trecute !!

  RăspundețiȘtergere
 4. La multi ani si multa sanatate, Razvan!
  Mult noroc si putere de munca pentru GMM!!!
  Abia astept sa te vad iara in poarta!

  RăspundețiȘtergere
 5. La Multi Ani !

  Nu te-am uitat si sa ramai alaturi de noi. Cu stima, fanii mediseseni .

  HAI GAZU ! HAI RAZVANE !

  RăspundețiȘtergere
 6. si totusi ce se intampla cu Razvan? Se mai antreneaza, mai e la Medias, mai sant sanse sa revina macar rezerva cat de curand?
  LA MULTI ANI SI SANATATE!

  RăspundețiȘtergere
 7. LA MULTI ANI RAZVAN PLESCA nu voi uita niciodata seara cu MAINZ ne-ai adus multe bucurii sanatate si putere

  RăspundețiȘtergere
 8. La multi,multi ani! Iti doresc sanatate,tot ceea ce iti doresti,mult noroc in viata si sa dea Dumnezeu sa fi tot timpul intr-o forma maxima,sa revii pe teren cat de curand iar noi, suporterii GMM te sustinem mereu!!;)

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.