Universitatea Cluj - Gaz Metan Medias - Live Radio

Gaz Metan Medias  se va deplasa in aceasta etapa la Cluj acolo undeva da piept cu Universitatea in cadrul etapei cu numarul 4 a ligii secunde . Adversarii nostri ocupa locul 12 cu 3 puncte in 3 etape disputate , in timp ce echipa noastra se afla pe locul 2 la egalitate de puncte(7) cu ocupanta primului loc , FCM Baia Mare , diferenta fiind doar la golavajeraj unde  baimarenii au 2 goluri in plus marcate fata de echipa noastra . 
Partida dintre Universitatea Cluj si Gaz Metan Medias va avea loc sambata dimineata incepand cu ora 11.00 pe stadionul Cluj Arena .

13 comentarii:

 1. Se merge cu galeria la meci? Sau merge cine vrea cu trenul?

  RăspundețiȘtergere
 2. se tine deplasare organizata, sau pe cont propriu, cu trenul?

  RăspundețiȘtergere
 3. Nu se face deplasare.Primadata sa fim organizati cum trebuie la meciurile de acasa si pe urma vom face si deplasari.

  RăspundețiȘtergere
 4. Atunci pt ce e galeria? Doar pt meciurile de acasa? Fa cumva, suntem cel putin 20 care vrem să mergem...

  RăspundețiȘtergere
 5. SI EU EU SI EU
  MA OAMENI BUNI ....HAI SA NE ORGANIZAM PE NET...CE DRAQ....E ASA GREU SA INCHIRIEM UN MICROBUZ, E ASA GREU SA SPUNEM EU MERG CU MASINA HAIDETI SI VOI IMPARTIM PLATA ETC

  RăspundețiȘtergere
 6. SI EU AS MERGE PE CONT PROPRIU !!! FIE CU TRENU FIE CU MASINA CUIVA, PLATIM CE TREBUIE SI SUNTEM CA SI DUSI!! ASTIAS SUPORTERI ADEVARATI CARE SE DESCURCA SIS INGURI

  RăspundețiȘtergere
 7. se aude ca ar veni Miriuta antrenor la GAZU.

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Gresit...am auzit din alte surse ca ar ramane antrenor Dorin Rosca,in cazul in care am pierde la Cluj

   Ștergere
 8. Domnule Gazist....chiar nu merem la Cluj??????

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Se poate merge si pe cont propriu , va luati bilete la peluza oaspete.Nu am reusit sa gasim un autocar.Daca vom fi un grup in mod organizat la meciurile de acasa , atunci vor aparea si sponsori care ne vor ajuta cu masina pentru deplasari.

   Ștergere
  2. Deci s a incercat o deplasare la Cluj?

   Ștergere
 9. Da.Dar nu vrem sa ne rugam de conducere sa ne puna autocar.Nu vrem nici o legatura intre galerie si conducere.

  RăspundețiȘtergere
 10. Eu nu mai inteleg nimic. Tot ce se construieste cu truda se strica imediat a 2 a zi. Ma intreb cine sunt suporterii GMM: aia care vin si platesc 10 lei sa vada Soimii dar tac muti, sau galeria care a cantat extraordinar, dar nu plateste nimic (aici nu intra baietii din Tarnaveni care si platesc drumu). De ce zic asta / din ce am citit si inteles eu nu se merge la Cluj organizat ca nu o SPONSORIZAT nimeni autocar. Adica galeria nu poate plati drumu. Am vazut suporteri ce stau pasivi care s ar fi dus la Cluj oricat ar fi costat.
  Respecte pt. galerie ...dar sa nu mergi in deplasare ca nu esti in stare sa dai vreo 25 lei cu totu pt a sustine GMM? RUSINICA. Galeria daca nu ma insel a inceput odata cu meciul cu Chiajna. Insa niciodata nu a avut atatia suporteri ca la Brasov.
  Nu stiu cine e Gazistul insa te rog sa intelegi ca ai putea deveni un conducator al suporterilor. E dificil sa nu meri organizat la Cluj (cel putin pt. mine). Tu esti acolo ai un nucleu frumos, vb cu baietii si ne dai de stire si noua. Imagineaza ti ca merem vreo 2 masini de suporteri pasivi la Cluj. Fara voi galeria suntem de rasul curcikor

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.