Egal si infrangere la Debrecen

Gaz Metan Medias a disputat astazi doua meciuri amicale impotriva formatiei Debrecen.
In prima partida,echipa noastra a terminat la egalitate,scor 1-1 , golul fiind marcat de Marius Staicu, iar in meciul 2 , formatia lui Leo Grozavu a fost invinsa cu scorul de 3-2 , golurile echipei noastre fiind marcate de Garva si Balas(junior).

12 comentarii:

 1. Inscriem, dar luam goluri cu caruta! :(

  RăspundețiȘtergere
 2. nu-i rau, pentru primele meciuri dupa pauza de iarna e destul de bine, adversarul e unul bun, noi venim cu schimbari in echipa, jucatori de omogenizat etc. un alt lucru important e ca marcheaza noii veniti.

  RăspundețiȘtergere
 3. Horoba doreste sa-l imprumute pe Aymen Tahar.
  Tot Horoba ne conduce, parca era SUSPENDAT?

  RăspundețiȘtergere
 4. da am citit p gsp cA SAr putea sal imprumute steaua pe tahar la gazu , ca el sigur nu le va lua fata lui bourceanu, pintili, muniru sau filip. breeveld si tahar ar fi practic a 5a si a 6a solutie pt mijlocas central

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Horoba este suspendat pina in Aprilie-2015 din activitate.

   Ștergere
  2. Horoba este suspendat pina in Aprilie-2016 din activitate.

   Ștergere
  3. Fiind suspendat din activitate, d-l Horoba nu mai are niciun drept de decizie si semnatura la club, nici declaratii oficiale nu are cum sa faca. Cel mai probabil, GSP a facut o greseala, confundindul pe Horoba cu Biro care este interimar la conducerea clubului.

   Ștergere
  4. cum sa nu mai aiba voie sa declare nimic :))). suspendarea pe care a primit-o inseamna doar ca nu mai are drept de a lua decizii si de a semna orice fel de hartie. in rest, sa faca anumite propuneri de transferuri sau sapoarte discutii cu anumiti jucatori nu-l poate opri nimeni. eu imi tot spun parerea pe aici ca cei care au cutitul si painea sunt directorii din gaz. ei taie si spanzura. anumiti directori l-au pus pe horoba, anumiti directori i-au tinut spatele in timp ce el facea smecheriile pentru ei, atatea suprafete de joc a schimbat gazu, pana si-a luat fiecare director gazon pentru curte, ba pe un gazon se aluneca, ba un gazon era nu stiu cum si tot asa. plus multe alte lucruri, toate alea au fost facute cu horoba presedinte si cu acceptul directorilor din gaz. acum directorii din gaz sunt in fata unei decizii, cu cine continua ca si presedinte. ramane de vazut ce vor decide dupa ce se termina acel audit.

   apropo de tahar, ar fi un imprumut bun daca e sa vrea sa vina la medias. poate are totusi oferte mai tentante pentru el.

   Ștergere
 5. am inteles ca buzean nu e in ungaria cu echipa pentru ca e accidentat, desi se putea recupera foarte bine daca era cu echipa, dar munteanu de ce nu e in ungaria? Lucrurile par departe de a fi rezolvate. probabil buzean si munteanu au fost pedepsiti pentru episodul cu salariile si de fapt accidentarea lui buzean e doar o vrajeala.

  RăspundețiȘtergere
 6. GROZAV LEONIDA, NEMA CARACTER!
  UN FRUSTRAT BEHAIT CARE ARE NEVOIE, LA CE FATA ARE, DE FORTIFIKAT FORTE!

  RăspundețiȘtergere
 7. acum se vede ca de fapt in clubul asta toti gandesc la fel. daca era adevarat ca doar horoba dicteaza, acum dupa suspendare lui si venirea la conducere a lui biro, jucatori ca munteanu si buzean ar fi trebuit inclusi in lotul pentru cantonament. dar din moment ce si actualul presedinte biro ii pedepseste e clara situatia. bravo ma. pentru "o secunda" chiar credeam ce spuneau unii pe aici de biro,ca e om bun, mediesan si ca vrea binele echipei.dar se pare ca-s toti la fel. ce mi horoba, ce mi biro, ce mi boaru. toti o apa si un pamant. nu degeaba accepta sa lucreze acum la medias. biro daca era barbat cand a plecat la mures ramanea plecat, nu dupa ce l-au dat aia afara s-a intors cu coada intre picioare sa-l reprimeasca astia aici. mare mizerie e in clubul asta.

  RăspundețiȘtergere
 8. iar bateti campii si vorbiti prostii? echipa a fost in ungaria doar pentru cateva zile sa joace acele amicale, nu pentru un intreg cantonamemt. munteanu a fost cu echipa, se si vede in pozele din timpul meciului. daca i-ati vazut pe baieti prin oras, probabil e pentru ca echipa s-a intors acasa si ramane aici pana la inceput de februarie cand pleaca in antalya.

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.