Mos Craciun vine la juniorii Gazului

Va asteptam maine la ora 12:00 in piata Regele Ferdinand acolo unde lotul echipei Gaz Metan Medias impreuna cu Mos Craciun, vor fi prezenti la bradul din centrul istoric pentru a darui cadouri celor peste 150 de copii din cadrul Centrului de Juniori al clubului.

Comentarii

 1. Dar la seniori cand vine Mosul ( a.k.a. salariile ) ?

  RăspundețiȘtergere
 2. gazistule cand se pun in vanzare biletele pt meciul cu Astra ???????????

  toata lumea vrea la meci si nici o informatie , nici de la tine si nici de la departamentul de ``marketing`` !!!!!!!!!!!!

  Hai Gazuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!

  RăspundețiȘtergere
 3. Ne-au luat 3 puncte . adio play off

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Stai cuminte,ca suntem greu de dat afara,chiar daca nimeni nu ne inghite acolo unde suntem.

   Ștergere
  2. Chiar si fara 3 puncte avem 8 pct avans fata de locul 7 , iar tu spui adio playoff?:)) Apai aia de la Astra ce sa mai zica? Daca ii batem azi , se fac 11 pct chiar si cu depunctare , cu 5 etape , diferenta care ar fi insurmontabila chiar si daca ne pleaca cativa jucatori in iarna. In cinditiile astea , meciul de azi e capital , in sensul ca daca nu pierdem suntem 99% in playoff. Cu o infragere , situatia devine foarte delicata. Hai baieti , jucati ca o finala meciul asta! Oricum , depunctarea nu e sigura pana nu se face instiintarea oficiala pe 23 + recurs+ TAS. Sunt multe cai de atac. Oricum , depunctarea asta arata maniera dezastruoasa in care a fost condus clubul in ultimii ani.

   Ștergere
  3. ce bulangii aia de la FRF , de ce sa nu aperi cluburiile de la noi ,nu am luat batie de la Steaua,Astra,Dinamo,Cfr,etc si ne-o luam in freza de la FRF !!!!!!!!!!

   RUSINE domnule Burleanu !!!!!!!!!

   Hai Gazu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Ștergere
  4. Haideti sa nu dam vina pe FRF pentru incompetenta cu care a fost condus clubul nostru. Pana la urma , e decizia FIFA , am fost considerati solidari cu jucatorul , deci am pierdut procesul. LPF doar pune in aplicare o decizie data de forul european.

   Ștergere
 4. Cum naibă datoram 90.000 dacă ăla a venit liber de contract
  pai suntem amatori sau incompetenti,mare păcat de ce s a realizat pana acum

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Simplu , nu a venit liber. UEFA le-a dat dreptate celor de la Cernomorets , drept urmare am fost siliti sa platim cota de piata a jucatorului. Noi , rupti in c.r de foame si insolventa , n-am avut bunavointa sa platim , in decurs de un an , ne-am facut ca ploua si aruncam incompetenta in spatele falimentului celor de la Burgas si ca n-am avea cum s-o platim. Cine cunoaste drept legislativ stie ca sunt doar aberatii ce spune Marginean.

   Ștergere
  2. Din aceasta situatie, care este, dupa parerea mea, cel putin suspicioasa, se pot naste unele intrebari:
   1. daca jucatorul a venit liber de contract, clubul nostru a primit cartea verde de la federatia bulgara, deci a putut fi inregistrat la liga si a primit drept de joc, de ce ulterior bulgarii s-au intors, spunand ca nu este liber?
   2. daca jucatorul nu a venit liber, de ce si cine la inregistrat la liga si i-a dat drept de joc?
   Nu cunosc si nici nu pot sa inteleg substraturile acestei "afaceri",... ca principali vinovati i-as vedea pe cei de la LPF, pentru ca i-au dat drept de joc lui Bekoe fara a avea actele in regula.
   As mai avea inca o nelamurire - cum de s-a ajuns sa se ia aceasta hotarare tocmai acum cand GMM are parcursul acesta foarte bun si a ajuns pe locul pe care a ajuns in clasament, cu toate ca "evenimentul" s-a petrecut in urma cu doi ani. Am deranjat cumva pe cineva?, ma intreb si eu ca mediesan si ca suporter al Gazului.

   Ștergere

Trimiteți un comentariu

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.